Хмельницькі школярі виграли 91 тисячу гривень на створення STEM-лабораторії

Школярі із Хмельницького НВК №7 стали одними із тисяч учасників всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це – щорічна соціальна програма, завдяки якій учні з усієї України на власному прикладі популяризують здоровий спосіб життя та корисні звички. 10 червня відбувся фінал програми, головним призером якої і стала команда із НВК №7.

Перемога у програмі «Healthy Schools» принесла не лише значні позитивні зміни у життя учасників, а й стала рушієм для створення STEM-лабораторії у НВК (STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). На закупівлю необхідного обладнання учасники отримали грант у розмірі 91 000 гривень від міжнародної філантропної організації Mondelēz International Foundation, за підтримки якої реалізовується програма.

Усього в Healthy Schools взяли участь близько 130 000 учнів з усієї України, а до фіналу потрапили 50 найкращих проєктів, для реалізації яких була залучена максимальна кількість учасників. Тож перемога команди із Хмельницького навчального закладу свідчить про неабияку наполегливість, креативність та щиру відданість школярів своїй справі.

Протягом усього року учні навчального комплексу проводили цікаві, пізнавальні, а головне – корисні для здоров’я активності. Спортивні челленджі та змагання, пропаганда здорового харчування та креативні заходи, формування здорового простору і максимальне поширення інформації про свою діяльність – ось далеко не весь перелік активностей хмельницьких школярів.

Степасюк Леся Володимирівна, заступник директора з виховної роботи НВК №7, так коментує перемогу школи: «Наша школа вже тривалий час займається розвитком здорового способу життя серед школярів. Ми вже вдруге брали участі у програмі, і ми щасливі, що ця участь привела нас до перемоги. Ми дійсно багато працювали. Проєкт нас дуже здружив – і вчителів, і дітей, і батьків. Чи будемо ми продовжувати втілювати зміни – навіть не обговорюється. Однозначно, так! Адже тепер нам треба тримати планку! Дякуємо організаторам за програму, завдяки якій ми дуже багато чому навчилися, познайомилися з іншими школами, слідкували одне за одним і надихалися!».

Варто зазначити, що успіхи учнів позитивно вплинули не лише на них: здорові звички перейняли також вчителі, батьки та представники місцевої громади, що радо долучались до активностей протягом всього року. Причина такої популярності проєкту очевидна, адже корисні та здорові звички важливо прививати із самого дитинства. А це – запорука здорового та щасливого майбутнього наших дітей.

Всеукраїнська програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» була започаткована і реалізується експертним українським Центром «Розвиток КСВ». Також підтримку програмі надає міжнародна організація Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Восени стартує реєстрація на нові етапи програми, адже організатори переконані, що лише усім разом під силу залучити до здорового способу життя ще більше школярів і перетворити проект Healthy Schools на масштабний національний рух.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.