«Дороги зробили, а про водовідведення забули» – у соцмережах коментують якість дорожних робіт у Хмельницькому

Хмельничанин Віктор Карван у фотозвіті, опублікованому у мережі Фейсбук ілюструє якість капітально відремонтованих автодоріг у  мікрорайоні Гречани після нещодавніх дощів.

«Дощ, як “лакмусовий папір” для перевірки ефективності господарювання у місті. Мікрорайон Гречани. Червень 2020. Нещодавно мною, в попередніх дописах, було викладено низку фото з жахливим станом доріг у мікрорайоні Гречани. Одразу після публікування на цей допис було написано цілий ряд коментарів, що ніби це показано маніпулятивні фото спеціально, щоб очорнити міських можновладців.

Так от, в продовження цієї ж теми доріг, публікую фото де вулиці лише не так давно були капітально відремонтовані за кошти міського бюджету у мільйонних еквівалентах…. Але чомусь про водовідведення на тих ділянках так і не подбали. До слова, в минулому дописі мене прихильники нинішньої міської влади критикували і ганьбили, що мов то у мене особиста зацікавленість, що то місця, де ходять лише одиниці мешканців міста, тощо….

То гляньте на ці фото і подумайте, чи з господарським підходом були вкладені кошти у ті ремонти доріг та вулиць міста, коли нині, та раніше після кожного дощу та в осінньо-зимовий період там стоять калабані на відремонтованих ділянках. Вулиці Вокзальна, Волочиська в Гречанах» – йдеться у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Який мер такі і дороги.

 2. Голосуємо за “команду Симчишина”!

 3. Цим людям завжди недогодиш,не роблять-погано,роблять-теж погано.
  Для лабухів,то є поточний ремонт,в якому водовідведення не передбачено і проект теж.Не стрибаєте по ямах,це вже великий плюс.

  • От гнила мразота! Цім же дорогам буде через рік пиз..да. мільйони в жо..пу та кішені.

 4. Повністю згідний з Віктором

 5. Гроші платників податків, в болото – ось девіз Симчишина і КО

 6. Кошти на вітер! Потрібно робити, якісно, а не для посту в соц.мережах! А потім розповідають що щось десь робиться! Піар команда симчишина!

 7. Це ужас.Завжди роблять через дупу.Добре,що мер гарно звітує про витрачені кошти,а про якість замовчує.Не потрібно йти на 2термін,якщо не справляешся своїм и обовязками.Ганьба!,цікаво а у Симчишина усебе на подвірї також вода стоїть.Такий господар,шкода

 8. Анатолій,висовуй свою кандидатуру,чи слабо?

  • Пропоную свою кандидатуру в мери в будь-якому разі кращий варіант ніж зараз працює.

 9. Хороший хазяїн свого помешкання краще зробить меньше но з толком,
  а тут по бистряку треба, більше зробив, більше намив.
  Хорошу людину видно по її роботі а не з екрану, самого себе хвалити, затошнив вже.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.