Рейтинг голів ОДА: Хмельниччина у десятці лідерів

11 червня в Україні розпочалася нова хвиля звільнень голів ОДА: змінилося керівництво Запорізької області. Мабуть, незабаром можна чекати і деяких інших кадрових рішень. Про те, що ця хвиля почнеться, Володимир Зеленський дав зрозуміти ще на прес-конференції з нагоди першої річниці свого правління. «Що стосується глав ОДА, всі висновки по ним будуть після того, як закінчиться COVID-19, – сказав він. – Ця інфекція показує, як” хворий “наш держапарат. Відразу після COVID-19 почнуться рішучі кроки. Зараз цього робити не можна. я не можу зараз звільнити будь-кого з губернаторів, я боюся, що тоді завалиться весь процес».

Якщо задатися питанням, де у нинішньої влади найбільші провали і найслабші місця, то відповіді можна знайти в нашому традиційному рейтингу губернаторів, який підготувало видання «Деловая столица».

Як і в минулі роки, порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри взяті з відомостей Держстату та його територіальних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Шо в десятці, дуже тішить, але всі висновки дійсно варто робити вже після епідемії

  2. Як приємно що наш губернатор Хмельниччини прийняв півроку тому виклик і очолив регіон і як бачимо результат він увійшов в 10. Достойно пройшовши усі випробування

  3. так і до нього губернатори займали 9-10 місце, яка його тут заслуга не розумію це заслуга департаментів і підприємців які працюють в області а його заслуга це заборгованість по заробітній платі яку не платять вже місяць у ОДА і РДА :))))

  4. ну так він вийшов з хуупа, вихованець чорного 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.