У Летичеві вирішили ліквідувати відділ освіти, молоді та спорту

У Летичеві вирішили ліквідувати відділ освіти, молоді та спорту як окрему юридичну особу. Згідно з рішенням вісімдесят сьомої сесії Летичівської селищної ради правонаступником відділу освіти, молоді та спорту стає Летичівська селищна рада, яка, очевидно, й координуватиме роботу освітніх закладів.

Освітяни справедливо вважають, що прийняте рішення значно ускладнить функціонування галузі освіти Летичівської ОТГ, можливе блокування підготовки та всієї роботи освітнього процесу громади, поставить під сумнів ефективність використання коштів місцевого бюджету платників податку та негативно позначиться на якості освітнього процесу в закладах освіти громади.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Все вірно зробили. Ігор Іванович – тільки вперед, громада Вас підтримує.

 2. В Хмельницькому Симчишин ніколи би не ліквідував, він би створив ще п’ять таких відділів щоб наплодити більше чиновників в міськвиконкомі як справжній мер.

 3. Твій Симчишин міг би ковтнути весь бюджет тільки би степани вихвалювали.

 4. И правильно!!! Самый коррумпированный отел!!!

 5. МОЛОДЦІ!!! Давно пора розганяти ціх нахлібників, розплодили дармоїдів, одна людина може виконувати все необхідне курірування освітою, як у США, Польщі, Фінляндії.

  • Симчишин підтримав би створення нових владних структур в міськвиконкомі, чим більше чиновників тим краще живеться, вони працюватимуть на місто Хмельницький.

 6. Правильне рішення! Це все непотрібні прокладки!

 7. Та вже скоро будуть ліквідувати Україну федералізацією, як говорив Путін.

 8. А яка думка голови Ода?

 9. Придурки,разом з селищним головою.Яка громада підтримує,це хто Вася пупкін і ще два придурка?Річку в оренду здали за копійки,дамбу продали сагайдаку,долбо….би!!!

  • Сам ти придурок, або ні тако – “Если человек идиот, то это надолго!” А громада все ж таки підтримує.

 10. Симчишин молодець!!!Він зробив Хмельницький гарним містом!респект!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.