Сергій Лабазюк пропонує профінансувати школи і покращення стану довкілля з Фонду боротьби з Сovid

Народний депутат України Сергій Лабазюк звернувся із запитом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в якому просить відновити видатки державного бюджету, скорочені у зв’язку зі створенням фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомила пресслужба нардепа.

Лабазюк підкреслив, що органи місцевого самоврядування наразі вкрай потребують поновлення фінансування скорочених раніше бюджетних програм.

Депутат зауважив, що з 11 травня розпочалось послаблення карантину, однак «левова частка» фонду є невикористаною.

«Більшість видатків державного бюджету за програмами, які було скорочено, потребують негайного відновлення. Поновлення їх на кінець року не дасть бажаних результатів через відсутність можливостей вчасного освоєння коштів», – підкреслив народний депутат.

Зокрема, Сергій Лабазюк пропонує відновити фінансування програми з покращення стану довкілля, яка з 450 млн. грн. була скорочена до 16 млн. грн.

«За рахунок вказаної програми забезпечується очищення стічних вод, водовідведення та ряд інших критичних заходів, вкрай необхідних для функціонування населених пунктів. Без співфінансування з місцевого бюджету такі видатки не можуть бути повністю профінансовані місцевими бюджетами», – пояснив нардеп.

Він додав, що ця проблема стосується і програми «Спроможна школа для кращих результатів», яка була скорочена з 3,5 млрд. грн. до 2,5 млрд. грн.

«Без повноцінного відновлення фінансування неможливо забезпечити необхідне фінансування ремонтних робіт навчальної інфраструктури, а відтак і підготуватися до нового навчального року, щоб компенсувати довготривалу відсутність учнів у навчальних закладах на початку 2020 року», – підкреслив нардеп.

Крім того, за словами Лабазюка, через прийняття ряду змін щодо підтримки бізнесу у період пандемії COVID-19, доходи місцевих бюджетів суттєво скоротились.

Нагадаємо, 5 червня Рада попередньо ухвалила спрямування коштів з фонду боротьби з COVID-19 на ремонт доріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Лобзику нечего пилить?

  2. Серйозно? А що епідемія вже закінчилась? Всі здорові, небезпека минула? Лабазюку на його шістнадцять фірм не хватає грошей? Якщо так переживає за дітей, може вділить трохи грошей свої чи шо

  3. зменшили бюджет бідному, нема з чого красти) а тут же вибори на носі, стільки треба туди вкинути

  4. сергію лабазюку треба не соромитись а профінансувати самому ті школи з надприбутків отриманих від “ремонту” доріг нашої області.

  5. Хто викликає громи і блискавки?
    Учні – Лабазюк.
    Молодці, всім по 12.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.