Трьом містам Хмельниччини, де вирує COVID-19, дозволили приймати рейсові автобуси

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила заїзд рейсових автобусів до міст Нетішина, Кам’янця-Подільського і Старокостянтинова.

Таке рішення комісія ухвалила 5 червня.

“… зобов’язати перевізників, маршрути пасажирських яких пролягають через міста Нетішин, Кам’янець-Подільський і Старокостянтинів, здійснювати посадку та висадку пасажирів виключно на автостанціях. У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду”, – зазначено у рішенні комісії ТЕБ і НС.

Разом з тим, комісія не дозволила містам Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів і Кам’янець-Подільський район (натомість решта районів і міст області отримали таку змогу – НГП) проводити спортивні змагання без глядачів до 50 учасників; відкривати готелі і дитсадки; відновити роботу закладів фізичної культури і спорту, спотртзалів, фітнес-центрів, закладів громадського харчування з прийому відвідувачів у середину приміщення.

За інформацією Хмельницької ОДА, станом на 18:00 5 червня в Хмельницькій області зареєстровано 509 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (з них 46 – у дітей, 83 – у медпрацівників).

Найбільше інфікованих осіб на коронавірусну інфекцію зафіксовано у містах Кам’янець-Подільський (104 випадки, з них 70 лікується (29 стаціонарно), 34 одужали), Нетішин (68 випадків, з них 5 лікується, 62 одужали, 1 летальний), Старокостянтинів (48 випадків, з них 34 лікується (4 стаціонарно), 14 одужали).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. По Хмельницькому маршрутки ходять набиті стоячими пасажирами, а що говорити про міжміські!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.