Працівника Хмельницької АЕС оштрафували за поширення неправдивих чуток

На початку травня цього року «турбініст» Хмельницької АЕС спілкувався в «Youtube» (відео має назву «Неповторимая и безжалостная украинская арифметика») із досвідченим інтернет – блогером країни-агресора, повідомляє Нетішинська міська рада.

При цьому, станційник поставив під сумнів наявність в місті гострої інфекційної хвороби, назвавши її «коровопапірусом», також дискредитував дії української влади на Сході, обізвавши спеціальну операцію назвою «СОС», упереджено та необ’єктивно охарактеризував діяльність нинішньої влади у сфері ядерної енергетики.

Таким вчинком «турбініст» може спровокувати подальше ведення країною – агресором інформаційних війн з Україною, а також шкідливої діяльності щодо надважливого для міста та держави об’єкта критичної інфраструктури. Його дії могли призвести до соціальної напруги, порушення громадського порядку та інших негативних наслідків.

За матеріалами СБУ поліцейські офіцери громади склали на громадянина протокол за ст.173-1 КУпАП, за що йому загрожує штраф від 15 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця із відрахуванням 20 відсотків заробітку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А что он не так написал? Все правда.

    • Я так розумію, підкацапнику, ти – другий в черзі на штраф чи виправні роботи))))

  2. В реактор його на виправні роботи.

  3. Утром отсосал своему куратору из ГРУ. Он выдал мне 400 рублей премии и заявил: “Хохол, я тобой доволен. Ты мой любимый петушок”. От радости я закукарекал.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.