Симчишин звільнив головного комунального транспортника часів попереднього мера

Директора комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту Володимира Богачука звільнено за угодою сторін (п.1 ст. 36 КЗпП України).

Мер Олександр Симчишин і Володимир Богачук. Фото з FB

Відповідне розпорядження 15 травня підписав мер Олександр Симчишин.

Його місце тимчасово посів головний інженер КП Володимир Гульман.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, пан Богачук вперше очолив комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту у квітні 2013 року. У березні 2016-го його замінив Володимир Гульман.

З липня 2016 року і до цього часу КП керував Володимир Богачук.

Нагадаємо, щорічно комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту отримує з бюджету мільйони гривень на перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Хороший мужик Богачук!!!

 2. Богачук нормальний мужик,і ніби не крисив.

 3. Богачук пішов на підвищення

 4. Його звільняти треба було на слідуючий день як розбили електрокар. Ця жахлива трагедія засвідчила безлад у використанні службових авто, секретар міськради в 12 годин вечора хильнув два бокали вина і сів за кермо службової автівки. Гнати в шию треба було давно цього начал ника автопарку.

  • Треба гнати з посад тих хто не тверезий за кермо сядає! Може їм ще няньку за бюджетні кошти дати?

  • Ти що обіжений??
   Для чого тобі шакалу нік нейм.
   Скажу просту тобі пораду.
   Звернись будь ласка до ветеринарного лікаря і попросити нехай тебе каструє.
   Дайте цій країні шанс.

 5. Якщо б друган Сема не міг користуватися безлімітно транспортом, то пан мер давно б його звільнив. А так Богачук порядна людина. В команді Симчишина йому не місце.

 6. Ну і що з того? Звільнив! Підбере Ода,забрали Бозонську,Вешка,а толку ніякого з них немає. Своїх людей не знайшли. Путін безхозний,нікому не потрібний. Забирайте радником голови,буде бігати . Знайшли мені новину!

 7. Знаю одне,мер все правильно робить,чистить стайні від придурків тіпа Путіна,А Богачук знайде роботу,якщо вже не знайшов. Не НГП,а баба бабі сказала,одні плітки !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.