Водія хмельницької маршрутки, який порушив режим спецперевезень, зняли з рейсу

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що водія місцевого маршрутного таксі, який вчора порушив умови карантину, не дотримуючись режиму спецперевезень, нині зняли з рейсу.

Про це мер сказав на скайп-конференції зі ЗМІ.

“Зважаючи на пом’якшення карантинних заходів, з 12 травня у Хмельницькому вийшла на лінію більша кількість громадського транспорту (у тому числі, маршрутки і автобуси – НГП). Транспорт не може працювати у звичному режимі, оскільки це заборонено постановою Кабінету міністрів. Лише – у режимі спецперевезень”, – наголосив посадовець.

Водночас Симчишин зауважив, що надходила інформація про те, що окремі водії перевозять пасажирів без наявності спецпосвідчень і масок.

“Ближче до вечора управління транспорту і зв’язку провело відповідну роботу з перевізниками, під час якої наполягало на неприпустимості порушення урядової постанови. Є нормативний документ і його необхідно дотримуватися – перевозити людей винятково за спецпосвідченнями. До речі, вчора був випадок, коли водій порушив режим спецперевезень і сьогодні він та його транспортний засіб не виїхали на роботу”, – заявив мер.

Міський голова додав, що на 13 травня місто розповсюдило близько 37 тисяч спецпосвідчень, право на отримання яких мають працівники критичної інфраструктури.

У коментарі НГП в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев не став афішувати назву і номер маршруту, з якого зняли водія-порушника. Зауважив, що поки це одноразова санкція. Водія маршрутки, зізнався посадовець, вирахували за допомогою журналістського сюжету.

Якщо ж ситуація набиратиме масовості, то поліція складатиме адмінпротоколи на водіїв за ст. 44-3 КУпАП (“Порушення правил карантину”). Санкція статті передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб;

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Штрафовать, а не уговаривать!

  2. Не врите людям, удостоверения всем не выдали. Например военным

  3. СИМЧИШИН – ТВЕРДОЛОБИЙ ! ХМЕЛЬНИЧАНИ ПИШАЙМОСЯ СВОЇМ ТВЕРДОЛОБИМ ВИБОРОМ ! СЛАВА ТВЕРДОЛОБСТВУ !!!!!!!!!!!!

  4. А якщо працюєш но не в кретичній інфраструктурі тощо не їхати ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.