Стало відомо, скільки і які медзаклади Хмельницького одержать надбавки за боротьбу з COVID-19

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили зміни до бюджету міста на 2020 рік, передбачивши так звану муніципальну доплату до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу COVID-19.

За це рішення проголосувала більшість депкорпусу на позачерговій сесії у середу.

Розподіл загальної суми 3,5 млн грн виглядає так:

  • Хмельницька інфекційна лікарня – 3 млн 362,3 тис. гривень,
  • Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» – 134 тис. 200 гривень,
  • Хмельницька міська лікарня – 10 тис. гривень.

Муніципальну доплату виплачуватимуть протягом квітня-травня із розрахунку по 10 тис. грн – лікарям, 7 тис. грн – медсестрам, 4 тис. грн – іншим медпрацівникам.

Фінансовий ресурс на муніципальну доплату медикам з’явився після того, як були зняті кошти з виконавчого комітету (2 млн грн, які мали витратити на оплату праці з нарахуваннями), управління праці та соціального захисту населення міської ради (796,6 тис. грн – оплата праці з нарахуваннями) і резервного фонду (2 млн грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Чому Не отримує ніяких муніціпальних доплат Патологоанатомічний центр.
    Чому Цьому Центру не виділили захисні костюми, я читала В газеті Проскурів. БФ “Волонтери Поділля” передали дві сотні захисних багаторазових костюмів у різні медичні заклади міста. Серед медичних закладів не названо Патологоанатомічний Центр. А іменно у роботі Центру потрібні заходи підвищеної безпеки, оскільки будь який бувший хворий, який до них попадає може бути носієм коронавірусної інфекції, а також і іншої опасної інфекції.

  2. Да 10 тысяч в городской сами за один день на больных настреляют.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.