Хмельницький апеляційний суд уперше провів судове засідання в режимі відеоконференції

Вчора Хмельницький апеляційний суд уперше провів судове засідання в режимі відеоконференції, в якому  учасник процесу перебував поза приміщенням суду.

Справа стосувалася питання видачі дублікату виконавчого документа і поновлення строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання.  Представниця апелянта – банку перебувала в іншому населеному пункті. Вона зв’язалась із судом через мобільний телефон за допомогою сервісу Easycon.

«Карантинні обмеження наблизили нас до електронного судочинства. На мою думку, це позитивні зрушення. Якщо учасники провадження зацікавлені у дистанційному розгляді справи, то й у суду не повинно бути упереджень до такої організації процесу», – зазначив Олег Ярмолюк, суддя судової палати з розгляду цивільних справ Хмельницького апеляційного суду, який головував у судовому засіданні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Зарплату вони повинні відпрацьовувати ? Зараз вони справно ходять на роботу, а справ не розлядають, а ще влаштували забастовку, що їм будуть платити не більше 47 тис. грн. на місяць.

  2. Ті судді, які в цей скрутний для всіх час виступають проти зменшення їм заробітньої плати до 47 000 грн на місяць, є просто зажравшимися моральними уродами!!!

  3. МЕСТО НАХОЖДЕНИЕ ЗАКАЗАТЬ – QIWI КОШЕЛЕК КУПИТЬ, МЕСТО НАХОЖДЕНИЕ УЗНАТЬ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.