На Хмельниччині 58 медичних закладів отримали допомогу від соціально відповідального бізнесу

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні засновники компанії «Епіцентр К» Олександр та Галина Гереги створили оперативний штаб із протидії епідемії.

Для цього група компаній «Епіцентр К» створила спеціальний фонд для закупки медичного обладнання, засобів захисту та дезінфекції. Працюючи 17 років на ринку, «Епіцентр» сформував розгалужену мережу постачальників та має ексклюзивні контракти з виробниками з різних країн, що дозволяє оперативно доставляти в Україну засоби захисту від коронавірусу та медичне обладнання.

«Епіцентр К» взяв на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та взяв кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту. «Мета бізнесу не підмінити державу, а допомогти їй у скрутний момент своїм досвідом, накопиченим за роки управління великими компаніями», – зазначив засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Герега.

На сьогодні оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом при Хмельницькій ОДА вже надав допомогу 58 медичним закладам та двом соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення.

Зокрема, за підтримки компанії «Епіцентр», яка ввійшла до оперативного штабу,  медичне обладнання та засоби захисту для лікування коронавірусу в першу чергу отримали опорні лікарні області.

  • Хмельницька інфекційна лікарня отримала сучасний цифровий палатний рентген-апарат, інфузійні насоси, монітори пацієнта, ларингоскоп, стерилізатори, автоклави, відсмоктувачі, дезінфікуючі рамки, респіратори, захисні костюми та сертифіковані стерильні комбінезони для роботи у реанімаційних відділеннях, окуляри, тисячі пар бахіл та шапочок для потреб лікарів, а також побутову техніку, меблі та супутні товари для облаштування палат.
  • Ярмолинецька, Дунаєвецька, Славутська, Шепетівська та Городоцька центральні районні лікарні забезпечені медичним обладнанням, засобами захисту (маски, костюми, комбінезони, респіратори, бахіли, шапочки, окуляри) та дезінфекції, побутовою технікою, меблями, ліжками, матрацами та білизною. Найближчим часом у лікарні надійдуть апарати штучної вентиляції легень. Наступним етапом апаратами ШВЛ будуть забезпечені інші центральні районні лікарні області.
  • Хмельницькому обласному лабораторному центру передано найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch дозволяє протягом 5-6 годин встановлювати наявність РНК вірусу COVID-19. До цього Хмельницька область була єдиної в Україні, яка не мала належного обладнання для діагностики корона вірусу.

За зверненням Хмельницької обласної клінічної лікарні медзаклад забезпечений розпилювачами, засобами захисту та дезінфекції, а також супутніми побутовими товарами.

Працівники 16 районних лікарень області забезпечені захисними костюмами та комбінезонами, окулярами, масками, респіраторами, дезінфікуючими засобами, необхідною технікою та білизною.

Не залишилася поза увагою і первинна ланка медицини області – 32 Центрів первинної медико-санітарної допомоги укомплектовані засобами індивідуального захисту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Так бы они и помогали, бы эпицентр не закрыли. Подачка в обмен на миллионы

  2. Пока Малый бизнес умирает, они жируют

  3. На масках набарыжили!
    Ганьба!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.