Добрі “самаряни”

Станом на 27 квітня в Україні COVID-19 підтверджено у 1749 медпрацівників, що становить 19,4% від усіх підтверджених випадків. 

Фактично кожен 5-й інфікований в Україні – працівник медзакладу, що є одним з найвищих показників у Європі.

Українські державні інституції довгий час дозволяли продаж медичних масок за кордон замість того, щоб готуватися до спалаху пандемії. Лише 11 березня Кабмін ОБМЕЖИВ і то -ТИМЧАСОВО експорт товарів протиепідемічного призначення.

Тож не дивно, що багато медиків, як  українські військові колись – бронежилети і каски, свої перші захисні костюми отримали від волонтерів та патріотично налаштованих громадських і політичних організацій. І серед них – партія ВО «Батьківщина».

«Не бути байдужим!».  Саме за таким принципом в умовах пандемія небезпечного коронавірусу COVID-19 продовжує працювати Хмельницька обласна партія “Батьківщина”. Ми вже розповідали про допомогу хмельницьких «біло-сердечних» у придбанні засобів індивідуального захисту лікарським колективам Красилівського, Теофіпольського, Білогірського, Ізяславського, Летичівського та інших районів. Нещодавно естафету «добрих справ» батьківщинівці продовжили в обласному центрі.

” Сьогодні наші медики, як фронтовики – на передовій боротьби за життя людей, а значить – за майбутнє України. Тож подбати про них, екіпірувати засобами захисту від коронавірусу – святий обов’язок кожного! Тому я запропонував, і члени бюро обласної і міської парторганізіції “Батьківщина” погодили рішення про придбання засобів індивідуального захисту для працівників медзакладів міста”, – розповідає голова Хмельницької обласного партійного осередку Олег Лукашук.

Розпочали з Хмельницького міського перинатального центру, оскільки на тамтешніх лікарях лежить подвійна відповідальність – дбати одразу про два життя: матері і нового маленького громадянина України.

За особисті кошти Олега Лукашука було закуплено респіратори, спеціальні багаторазові костюми та медичні маски, які керівник обласної партійної організації особисто передав головному лікарю медичного закладу Андрію Ропотану (на фото).

Для потреб міської лікарні, зокрема, для відділень хірургії та урології Олег Григорович придбав та передав 30 захисних костюмів та респіраторів і 500 захисних масок.

Нагадаємо, що це не єдина волонтерська акція хмельницьких “батьківщинівців”. От уже кілька тижнів поспіль за особисті кошти Олега Лукашука регулярно закуповуються і передаються засоби індивідуального захисту для медиків області.

Тільки разом, об’єднавшись  ми зможемо вистояти і подолати біду. І ми обов’язково вистоїмо!- Переконаний Олег Лукашук.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 3

  1. Почалась підготовка до виборів!
    500 масок, просто смішно… Знайшов чим вихвалятись!

  2. Діду не смішіть оту пиз..у – Вона і так смішна))

  3. А можна за особисті кошти Олега Лукашука відправити цього продажного, брехливого і ненаситного борова на Місяць або подалі? А якщо не вистачить особистих коштів ми скинемось!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.