У Нетішині ще шість хворих на коронавірус, серед них сім‘я священника

Мер Нетішина Олександр Супрунюк підтвердив інформацію про збільшення кількості інфікованих на коронавірусну інфекцію у місті.

“З перших тестів, які відправлені в неділю, у шістьох хворих виявлено ковід. Священник, диякон, лікар, яка була в церкві і тісно контактувала з хворими, та ще три- сім‘я священника. Приступили до тестування лікарів та ХАЕС. Величезне прохання максимально обмежити контакти з сторонніми особами та без потреби не виходити з дому. Очевидно, коло контактних різко збільшилось. Всі церкви всіх конфесій повинні бути закриті для прихожан. Буде патрулювати поліція”, – написав у “Фейсбуці” міський голова.

Він також розмістив допис, в якому закликав усіх вірян, які відвідували церкви з 12 квітня, негайно звернутися до сімейних лікарів.

Як писав НГП, 25 квітня у Нетішині виявили перші випадки хворих на COVID-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Пора всех попов с монахами дустом обработать.

 2. Рознесуть заразу по всьому містечку.

 3. і це почалося з попів москалів

  • коли і де?

  • Дурнику, майже усі ці попи українці! Серед них величезний відсоток чистих, порядних, віруючих людей.

  • Це почалося з гадрег накрашених які понаїхали з “це європи”, зорркма з Італії. Меньше на майданах скакати треба було і це європку кликати.

  • На Галичині немає москальских попів але Галичина впереді планети всей по кількості заражених вірусом, чому не скажеш телепню твердолобий ?

 4. для чого істерію писати у ФБ нібито це ще має значення хто де був понад два тижні тому, час пройшов, тепер усіх на контроль і діяти на виявлення і запобігання

 5. А скільки виявлено хворих таможеніків, продавців, водіїв тролейбусів, кондукторів які щодня контактують з величезною кількістю людей ?
  Ще скільки пи…іти будете ?

  • Сходи взнай, скільки коштує того теста зробити. Тоді будеш писати тут

   • От сам і не звизди що люди з церкви розповсюджують вірус. Розповсюджують гадреги понаїхавші з це європки, поїхали в свою явропку то хай там і сидять

 6. Виблядків, які намагаються розпалити релігійну нетерпимість, громадянське протистояння- на кол!

  • Тож сказали придуркам сидіти вдома. Якого хера поперлися? Всі нормальні вдома були. Богу можна і вдома помолитися. Звикли думати мізками рашки, своіх не мають. Частина бід від того, що не знають люди, де живуть. Все про рассєю думають, і хочуть русського міра. Покручі одним словом

   • А якого хрена по Європі було шлятись на заробітках, бо там більше бабла платили, це нічого? Більше як наші заробітчани цієї зарази не привіз ніхто.

    • брехня, саме більше принесли московські попи і кацапи.

     • Понавозили твої с@уи з явропки. На Галичині немає московських попів а на галичина в переді планети всей по інфікованих, не скажеш чкму телепню твердолобий ?

 7. На вербну неділю у Храмі всіх Святих землі Української новоствореної ПЦУ, що на перехресті вул. Молодіжній і Тернопільської було присутніми більше сотні людей. Це також происки кацапов чи Московського патріархату? Чи може це нова форма дотримання карантину? Шановні деякі дописувачі і проплочені блогери не будьте продажними проститутками.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.