Хмельницька ОДА радить місцевій владі посилити контроль за перебуванням і пересуванням людей

Обласна комісія з ТЕБ і НС рекомендувала органам місцевого самоврядування запровадити додаткові обмежувальні заходи на вихідні дні протягом дії карантину.

Фото Віталія Тараненка

Відповідне рішення ухвалено у суботу, 25 квітня.

Зокрема, рекомендації стосуються пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи (або першого вихідного дня) до 06.00 години понеділка (або першого робочого дня після вихідних) до закінчення карантинного періоду.

На думку ОДА, ці заходи необхідні для забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19.

Станом на 14:50 25 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 71 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 15 одужало, 5 летальних випадків, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.

Як відомо, 22 квітня Кабінет міністрів схвалив проєкт постанови про продовження дії карантину до 11 травня 2020 року (включно)

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. потрібно було написати у рішенні від 25.04 з 24.04 обмежити

  2. Все правильно.

  3. ОДА як і уряд країни просить місцеву владу порушувати Конституцію,Розділ 2 статті:21,22,24.29,32,35,39,41.42,43,44,45,46,48,55,60,64.

    • Та до чого це? Епідемія, вмирають цілі міста за місяць, стільки скільки вмирає за рік. Вірте тим, хто турбується про ваше здоров’я, а не тим кому всеодно що буде з вами.

  4. а жандарми вже є? а в цьому концтаборі годувати будуть?

  5. Занадто зелені,що б щось радити!

  6. Розсмішили!

  7. агов юристи, а це законно? Чому підписав не голова ОДА?, Ода вже наказує поліції чи вони керуються від Авакова? Чому ОДА командує в тергромаді, це не їхні повноваження? І де наша облрада? чи вона вже відділ ОДА? В нас децентралізація чи узурпація ОДА (ОП)? Це посягання на самоврядування! Чого пхатись керувати містами, в нас є свої мери, обрані, а не призначені.

  8. а рада ветеранів куликовської битви теж має право рекомендувати законно? до чого тут рекомендації ода?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.