На Хмельниччині покращилася ситуація з матеріальним забезпеченням лікарень – ОДА

Сьогодні у Хмельницькій ОДА пройшов черговий брифінг щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області.

Очільник ОДА Дмитро Габінет повідомив, що за минулий тиждень в області значно покращилася ситуація з матеріальним забезпеченням лікарень, завдячуючи підтримці з боку держави та бізнесу. Зокрема, від держави область додатково отримала 900 захисних костюмів, бахіли, маски N95 – 1750 одиниць.

За кошти соціально-відповідального бізнесу, а саме ТОВ Епіцентр К було придбано моніторів пацієнта – 17 од., інфузійних насосів – 16 шт., рамки дезінфекційні – 10 одиниць.

Окрему подяку очільник області висловив представникам ресторану Куркуль, які надають допомогу щодо харчування медпрацівників Хмельницької інфекційної лікарні, частина з яких проживає в готелі “Енеїда”.

Також обласною комісією ТЕБ і НС додатково було прийнято низку рішень, зокрема окремо прийнято рішення, які стосуються Чемеровецького району, оскільки там зафіксовано найбільшу кількість хворих на COVID-19. Відтак, у районі передбачено закриття торговельних закладів протягом суботи-неділі починаючи з сьогоднішнього вечора.

Окрім того, органи місцевого самоврядування мають забезпечити разом з Нацполіцією дотримання місцевими жителями заборони на відвідування кладовищ до 3 травня включно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Всем миром помогаем

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.