Відзавтра у Хмельницькому вводиться частковий режим перевезення за спецквитками

Із 24 квітня в місті вводиться частковий режим перевезення громадським електротранспортом за спецквитками, зокрема із 6.00 год до 10.00 год. вранці та з 16.00 до 19.00 пообіді тролейбуси перевозитимуть лише пасажирів із спецквитками, повідомляє Хмельницька міська рада.

У інші години тролейбусний транспорт працює у звичному режимі (з дотриманням карантинних заходів, які застосовувалися раніше).

Таке рішення прийняв сьогодні штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

На сьогодні у місті вже видано близько 24 тисяч спецквитків для працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Осіб, які виявили бажання бути донорами крові та (або) її компонентів, перевозитимуть на підставі посвідчення донора крові та (або) її компонентів або на підставі довідки, що видається донору за місцем медичного обстеження чи давання крові та (або) її компонентів.

Працівники сфери оборони, правопорядку, цивільного  захисту  та  житлово-комунального господарства міста можуть користуватися громадським транспортом за наявності службових посвідчень та проїзних документів, виготовлених управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Интересно, а каким образом будут возмещать убытки троллейбусному парку, из бюджетных средств (тойесть общих) или с зарплат выше упомянутых ???

 2. Да, кстати за какие средства были приобретены спецпропуски, не за народные случайно…?

 3. Херня, це все. Народу купа на вулицях. Причому кожен займається чим хоче. Хтось ходить на роботу, хтось у волейбол на пляжі грає

 4. Excellent website you have here but I was curious about if you knew
  of any forums that cover the same topics talked about here?
  I’d really love to be a part of community where I
  can get opinions from other experienced individuals that
  share the same interest. If you have any suggestions, please let me know.
  Appreciate it! adreamoftrains web hosting service

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.