Мешканка Деражнянського району отримала 8 років тюрми за торгівлю неповнолітніми дітьми

Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Хмельницького міськрайонного суду від 6 листопада 2019 року, скасувавши його в частині призначення покарання (4 роки ув’язнення) й ухвалив новий вирок, яким покарав обвинувачену, мешканку села Вовковинці Деражнянського району в торгівлі своїми двома малолітніми дітьми позбавленням волі на строк 8 років.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Колегія суддів апеляційного суду погодилася із доводами прокурора, що суд першої інстанції неправильно застосував закон України про кримінальну відповідальність і призначив покарання, яке не відповідає тяжкості злочину й особі обвинуваченої.

На думку колегії, місцевий суд не врахував, як те, що вона вчинила особливо тяжкий злочин, за який передбачено покарання від 8 до 15 років позбавлення волі, так і те, що жінка за місцем проживання характеризується негативно, пиячила, дітей належно не доглядала і не виховувала.

Апеляційний суд вважає: навіть якщо врахувати пом’якшуючі обставини, на які посилається суд першої інстанції (вперше притягується до кримінальної відповідальності, щиро розкаялася, повністю визнала свою вину, активно сприяла розкриттю злочину, який вчинила через тяжкі сімейні і особисті обставини), то вони, із врахуванням конкретних обставин справи, ступеню тяжкості вчиненого злочину, не дають підстав призначити покарання нижче від найнижчої межі, встановленої санкцією частини 3 статті 149 КК України, яку їй інкримінують.

Нагадаємо, що у червні 2018 року жителька Деражнянського району вирішила продати своїх малолітніх сина і доньку за 35 тисяч доларів. 20 червня вона передала покупцю обох дітей, отримавши частину обумовленої суми – 10 тисяч доларів і 10 тисяч гривень. Після цього її затримали працівники поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Как быстро зло победили! Пора прокуроров срочно на повышение может смогут шоколадного с бандой оприходовать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.