У Хмельницькому заступницю головного лікаря перинатального центру підозрюють у торгівлі людьми

Правоохоронці Хмельниччини запобігли факту торгівлі людьми, до якого причетна заступниця головного лікаря перинатального центру та дві її пацієнтки.

Восени минулого року у Хмельницькому перинатальному центрі 25-річна жителька Кіровоградської області народила здорову дівчинку. Проте народжувала вона під чужими анкетними даними, які належали іншій жінці. Остання в обхід чинного законодавства мала забрати новонародженого малюка, який згідно підроблених документів був записаний у медзакладі вже як її дитина.

Організатором цієї схеми виступила заступниця головного лікаря перинатального центру, яка користуючись своїм службовим становищем, підробила ряд документів, що стосувалися вагітності та пологів.

У рамках досудового розслідування було проведено ряд слідчих дій та експертиз. Наразі усім трьом жінкам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 (через ст. 15) Кримінального кодексу України — замах на торгівлю людьми. Крім того, лікарці доведеться відповідати ще за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) ККУ, а двом іншим жінкам — за ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підробленого документа) ККУ. Наразі слідчі дії тривають. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дайте дані цієї потвори!!!!
    Чому ви постійно інформацію,неповну надаєте?

  2. Якої потвори,???? люди.. ви що з глузді з”їхали, одна мама народила дитину для іншої.. оформили все ніби жінка сама народила… справжній мамі за це гроші заплатили.. а потім вона захотіла більше .. в три рази…. у жінки, на яку дитина оформлена( до речі – від її чоловіка) не було більше грошей…. от і заява в поліцію пішла… і люди постраждають…. а тварюка, що заявила.. просто буде ні би то потерпілою.. от і вся правда….. нажаль…. ТОДІ ХТО ТВАРИНА??? думайте….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.