Карта хворих на COVID-19: найбільше на Чемеровеччині, найменше – у Кам’янці-Подільському і Волочиському районі

Станом на 15:00 у Хмельницькій області зареєстровано 62 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19.

Як повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час нинішнього онлайн-брифінгу, найбільше хворих зареєстровано у Чемеровецькому районі – 25 (1 летальний).

Далі розташувалося місто Хмельницький – 15 (4 одужало, 1 летальний); Шепетівський район – 9 (1 одужала, 1 летальний); Летичівський район – 5; Городоцький район – 3; Хмельницький район – 2 (1 летальний); Волочиський район – 1 (1 одужала); м. Кам’янець-Подільський – 1; Кам’янець-Подільський район – 1 (зареєстровано в Чернівецькій області).

За віковою категорією від 0 до 17 років – дві особи, від 18 до 29 років – 8; від 30 до 49 років – 25, 50 до 65 років – 13, понад 65 років – 13 осіб.

Серед інфікованих на COVID-19 є 15 медиків.

За словами посадовця, 17 хворих госпіталізовано з них двоє у важкому стані. Ще 35 осіб – на амбулаторному лікуванні. У них захворювання проходить у легкій формі.

При цьому, Роман Примуш наголосив, що ситуацію у Чемеровецькому районі, де найбільше хворих на коронавірус, залишається контрольованою.

“На засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, яке орієнтовно відбудеться у четвер, плануємо винести питання щодо можливого обмеження роботи закладів торгілі Чемеровецького району на найближчі вихідні”, – сказав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.