У Кам’янці-Подільському туристичний сезон вперше відкриють у форматі online

Цьогорічні умови карантинних дій зупинили туристичний потік у найпопулярніших туристичних локаціях світу.

Утім, Кам’янець-Подільський активно готується приймати гостей після завершення запроваджених обмежень і уже наприкінці квітня презентуватиме свій туристичний потенціал засобами цифрових технологій. Недарма концепцією цьогорічного відкриття туристичного сезону обрано гасло «Кам’янець Digital», повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Користувачі мережі Інтернет зможуть знайти всю необхідну інформацію на новоствореному туристичному сайті www.kamianets.travel, презентація якого запланована 30 квітня. Підтримкою основному інформаційному ресурсу стануть сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram, а також YouTube та Telegram-каналах, які вже сьогодні активно наповнюються корисним контентом.

Саме на цих web-сторінках відбудуться віртуальні заходи, покликані популяризувати Кам’янець-Подільський як один із найважливіших туристичних центрів України.

Традиційний туристичний форум вперше пройде у форматі online. Його основну тему «Діджиталізація туристичного сектору як інструмент розвитку в умовах кризи» розкриватимуть фахівці цієї сфери не лише України, а й Польщі. Серед топових спікерів – голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів. Переглянути онлайн-трансляцію заходу можуть усі охочі на офіційному каналі Kamianets travel відеохостингу YouTube.

У рамках піар-акції «Рекомендуємо екскурсовода» кращі гіди міста та фахівці-співробітники місцевих музеїв запросять бажаючих на оригінальні он-лайн екскурсії та дводенний марафон віртуальних подорожей містом. Користувачі соціальних мереж зможуть відвідати Кам’янець-Подільський online: познайомитися з музейними експозиціями та історичними пам’ятками, пройтися вуличками старовинного міста, не виходячи з дому.

Популярним серед кам’янчан та туристів стало проведення різноманітних майстер-класів. Цікаві онлайн-студії з виготовлення унікальних подільських сувенірів пропонують місцеві на своїх сторінках в мережі Facebook. Створення керамічних виробів, різьблених свічок, вишитих аксесуарів та багато іншого – унікальна можливість спробувати сучасний hand made, а при нагоді – відвідати майстерні митців та придбати сувенір на згадку про Кам’янець-Подільський.

Для найактивніших користувачів Інтернету співробітники туристично-інформаційного центру пропонують онлайн-розіграші сертифікатів на послуги активного відпочинку. Сюрпризом стане те, що Giveaway проведуть зірки українського шоу-бізнесу. Фінал акції та оголошення переможців відбудеться 1 травня на сторінці kamianets.travel.tic в Instagram та 2 травня на сторінці Kamianets Travel в Facebook.

І все це – лише початок! Відчути Кам’янець-Подільський по-справжньому закликають представники туристичної індустрії після карантину.

Новим подієвим проєктом цьогоріч здивує фестиваль «Ruthenica Medievalist 1398» у Старому замку, який реконструює матеріальну культуру та одяг Західної та Східної Європи 1360-1430 років, лицарські бої, середньовічні ігри, лучний турнір, майстер-класи з історичного фехтування та багато іншого.

Вперше кам’янчани та гості міста побачать нову підсвітку Старого замку. Модернізація освітлення передбачає відсутність кольорів, лише різні відтінки білого. Підсвічуватиметься також каньйон і вперше – південний бік замку.

Спеціально до відкриття туристичного сезону в місті розроблено проєкт системи туристичного знакування Кам’янця-Подільського, який передбачає встановлення 4 інформаційних пілонів та 10 вказівників (93 таблички з напрямком руху) для пішоходів. Ідентифікаційні таблички об’єктів виконані на композитній плиті, вандалостійкі, містять QR-код, а текст поданий двома мовами і шрифтом Брайля.

Запрошуємо до Кам’янця онлайн!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. До сраки ваш онлайн формат!!!
    Камянець потрібно відчути,пройтись по мосту,відчути на собі всю велич споруд,проникнутись духом тих часів.
    Що ви людям голови морочите!!!
    Бібліотеки і музеї можна відвідувати в закритому приміщені,а історичні місця на свіжому повітрі,ні,повний маразм,який на голову не нализить,це тільки в нас таке можливо!!!
    Хоча,ж Камянецька фортеця і відноситься до музею середньовіччя!

  2. Креативно в умовах карантину,а що пропонує Ода?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.