Муніципальні доплати медикам Хмельницького – від 4 до 10 тис. грн. Стало відомо, хто і коли їх одержить

Міський голова Хмельницького  Олександр Симчишин анонсував виплату муніципальних доплат для працівників Хмельницької міської інфекційної лікарні і медичних бригад, які задіяні у боротьбі з коронавірусом.

Про це сьогодні міський голова сказав під час онлайн-брифінгу зі ЗМІ.

За його словами, протягом квітня-травня по 4 тис. грн одержить молодший медичний персонал, 7 тис. грн – середній медперсонал і 10 тис. грн – лікарі.

Фінансовий ресурс для медиків закумулювали за рахунок фонду преміювання працівників міської ради (2,5 млн грн) і резервного фонду міського бюджету (2 млн грн).

Разом з тим, мер заявив про недофінансування міських медзакладів з боку Національної служби здоров’я. Зокрема, на виплату зарплат у квітні медикам Хмельницької міської інфекційної лікарні не вистачає 750 тис. грн.

“Зараз ніхто не говорить про обіцяні потрійні оклади для медпрацівників. Адже навіть кошти на мінімальну зарплату санітаркам не дали. До речі, аванс працівники інфекційної лікарні також отримали із запізненням у три дні”, – наголосив Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Фонд преміювання працівників міської ради: 2,5 млн. грн. ? ЦЕ ЩО ПО 50 тис. на кожного на місяць ???

 2. Картавий, на відміну від тебе, Мельник та попередні мери на центральну владу стільки не жалілися! тобі дали величезні кошти, яких в попередніх мерів навіть близько не було, але вони постійно дофінансовували вчителів, лікарів. Йди на куй зі своєю шоблою, тоді грошей на все вистачить.

  • Нічого дивного. Гончарук отримав 497 тис зарплатні за минулий рік, Нестерук – 523 тис. Решта заступників на чолі з мером ще й досі декларацій не здали (коронавірусом користуються). Тобто 2,5 млн – це лише зарплата 5 заступників Симчишина. А сам градоначальник тисяч 700 за минулий рік отримав.

   • Якщо їх скопом прибрати від корита, нічого поганого не стане! Геть зайд! Геть Побратимів,посіпак, лайдаков, усяку сволоту!

    • На відміну Симчишина, в сусідньому Франківську мер і заступники віддали в медичний фонд свою місячну зарплату, а працівники ради і виконкому пропрацювали безкоштовно 2 тижні, взявши відпустку за свій рахунок. Тож зібрали не 2,5 млн, а 6,5 млн грн і не піаряться особливо на цьому.

 3. Якщо аудитор не бреше, то це жах !!!

 4. Це тільки про заступників і ,,самого,, прораховано.
  А ще є такий резерв, що отримують зарплати та пенсії і продовжують сидіти в управліннях міської ради.

 5. Повинні бути голі,босі і у вінку,тоді раділи б всі.Епоха бідності пройшла ура,ура,ура! А Путін придурок скільки отримує,заступники і мер скиньтеся щоб прізвище змінив,тільки заздалегідь продумайте яке візьме. Жах! Путін х…о!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.