Габінет: цьогоріч храми на Великдень відвідало 6200 вірян, минулого року – понад 200 тисяч

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет назвав кількість осіб, які цього року відвідали храми на Великдень.

Фото НГП

“Якщо минулого року у заходах з богослужіння до Великодня на Хмельниччині брало участь понад 200 тис. людей, то цього року – 6200 осіб. Більше того ті богослужіння, які відбувалися, були з дотриманням санітарних норм і масочного режиму. На цей момент у нас майже немає великих зауважень щодо осіб, хто організовував церковні служби”, –  заявив очільник області під час онлайн-брифінгу.

Разом з тим, він зауважив, що правоохоронці опрацьовують деякі звернення громадян щодо порушень правил карантину під час великодніх служб. І додав, що за їх результатами будуть складені адмінпротоколи.

“Найбільш крищучим було порушення у Віньковецькому районі (ймовірно, мається на увазі, невелике скупчення людей без масок у тамтешній церкві, серед яких був головний лікар Віньковецької ЦРЛ – НГП)“, – сказав Габінет.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачена відповідальність за:

  • ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб;
  • ст. 325 Кримінального кодексу («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням») передбачає штраф від 17 тис. до 51 тис. грн; арешт до шести місяців або обмеженням волі до трьох років, або позбавленням волі до трьох років, або ув’язення від п’яти до восьми років.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. 2 цинка патронов

  2. Ну шо за народ, не доходить ну хоч ти трісни, Головчинецький монастир в приклад, коли мізки з’являться? Мабуть ніколи………

  3. бачу мізків в майданутих та заражениж вірусом пандемії не має.. скоро всі скажуть вакцинуватися…. приймуть вакцину.. чіпізуватися… так і зроблять стадо баранів…

  4. і всі мп?

    • Більшість крашені гадри що понаїхали з це європи, там зігрались на трасах а сюди зарази понавозили.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.