Великдень: обласна влада прогнозує певні скупчення вірян у близько 10 храмах

У Хмельницькій області на Великдень очікується скупчення вірян у близько 10 храмах, які оголосили про освячення пасок.

Про це НГП повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Він зауважив, що мова йде про церкви однієї релігійної конфесії, які розташовані у містах обласного значення.

“Загалом, в області спостереження вестиметься за дотримання карантинних заходів у майже 500 храмах. За цим слідкуватимуть 750 правоохоронців, у тому числі 20 спецпризначенців”, – наголосив Примуш.

Фото НГП

За його словами, головне завдання правоохоронців полягатиме у разі скупчення людей під час освячення пасок – забезпечити мінімум двометрову дистанцію між людьми.

Високопосадовець додав, що 17 квітня поліція склала протокол за ст.44-3 ч.1 КУпАП (“Порушення правил карантину”) щодо хмельницького священика, який проводив богослужіння у храмі за участю 30 вірян.

Разом з тим, вчора, 17 квітня з’явилося звернення духовенства Хмельниччини до парафіян різних конфесій щодо дотримання карантинних заходів на Великдень.

Церковники закликали парафіян залишатися вдома та долучитися до перегляду онлайн-трансляцій богослужінь, які транслюватимуть місцеві телеканали:

Українська греко-католицька церква:
19 квітня, 00.00 год.
МТРК “Місто”

https://www.facebook.com/mistotvcom/

https://www.youtube.com/channel/UCETZGzFvZx0J5hwyfmi-Snw

Православна церква України:
18 квітня, 23.30
Ефір телеканалів ТВ7+, “Ексклюзив”

https://www.facebook.com/tv7pluskm/

https://www.youtube.com/channel/UCxAljB9DmPsN10Me6YYHDww

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 59

 1. Вам же чітко написали,прогнозування,то не ваш Коньок,введіть в штат шамана,який буде бити в бубен,тоді зможете більш чіткішу інформацію доводити всьому обласному центру!!!
  Бо Ваші прогнози на 90%,не виправдовуються,і Ви нажаль кидаєте негативну тінь на Зеленосяйного!!!

 2. >Він зауважив, що мова йде про церкви однієї релігійної конфесії, які розташовані у містах обласного значення.

  Давно вже пора закрити розсадники чуми, що працюють під вивіскою філіалу секти РПЦ.

  • не терпимість за релігійною ознакою,
   “Давно вже пора закрити”, а то совєти не змогли)

   • Свято Вася і тому прощається.

   • Терпимість в умовах війни — шлях до самознищення.

    Совєти змогли, й натомість відкрили філіал НКВС/КДБ: https://www.youtube.com/watch?v=Z1Xso1xCisw

    • хороший сценарій вирішити проблему)

     • Пропонуй свій, такий щоб усілякі терористи Гіркіни під прикриттям секти ФСБ-РПЦ не шастали з-за порєбріка і вкотре не натискали „спусковий гачок війни”. Чи ти пропонуєш влаштувати мор сектантів і закрити те терористичне кубло вже після карантину? В принципі теж непоганий варіант, але ж тоді і люди можуть постраждати.

     • Вася ти хворий ущербний рогуль!!! Самий нікчемний, підлий кусок біомаси, які продовжують народжуватися на українській землі. Нажаль

     • Приклади лід до своєї розпеченої дупи та сходи на прутня, аноне.

    • тільки й ця проблема залишилась і усе)))

     • Що, чергове „неначасі”? А коли буде „начасі”, коли ти вже на підвалі сидітимеш?

    • Василю, в Українській мові слова “філіал” немає, бо це чисто російське слово, є слово “філія”. так що друже вчи Українську.

     • Не бреши, курво.

      Філія, філіал (нім. Filiale, фр. filiale від лат. filia — «дочка», filialis — «дочірній»)[3] — відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій.

      Де там твоя чисто російська мова?

  • Василю не матюкайся бо це показує рівень твого інтелекту

   • Свій нульовий рівень інтелекту ти вже показав, дурнику. Зараз тобі краще жувати, а не говорити.

 3. А іншої теми немає? Ми будемо думати свідомий ти чи ні,пішов в церкву чи ні? У всіх голови на плечах ,лізьте менше в релігію,займайтесь справами тоді буду краще.

 4. рпц геть з Поділля

  • З України.

  • Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

   • Обожнюю спостерігати як усіляка сєпарська наволоч одразу за Конституцією ховається. Ти ліпше томос своєї секти покажи, інакше вона релігією не вважається.

    • УПЦ КП утворилась в результаті об’єднання і ніхто томасу не давав, і це не важливо, якщо ти запитуєш про прихильність, а твоя секта яка чи чия)))

     • Прокинься, ніякої УПЦ КП вже не існує, є ПЦУ, у якої є визнання у вигляді томосу. Твоя ж секта томосу немає, отже релігією бути не може, а значить і під захист процитованої тобою статті Конституції не підпадає. Тому ще раз повторюю: нема чого тут шастать, збирай валізи і шуруй до своїх сектантів за порєбрік.

    • прочитай томос ПЦУ СП, яким зобов’язані поминати усіх предстоятелів (4 і 6 абзац) православних церков, п’ятим у списку диптиху згадується патріярх Москви, і запитай знаючих чи є томос у пяти перших церков) УПЦ КП існує)

     • >15 октября 2018 года было объявлено о разрыве евхаристического общения Русской Православной Церкви с Константинопольским Патриархатом

      Тобто твоя РПЦ наразі є розкольницькою сектою.

     • >УПЦ КП існує
      Де, в твоїй макітрі?

      >Украї́нська правосла́вна це́рква Ки́ївського патріарха́ту — православна церква в Україні, що існувала з червня 1992 року до 15 грудня 2018 року (станом на 14 листопада 2019 року юридична особа припинена[3]). Була однією з найбільших християнських спільнот країни. Очолювалась патріархом Київський і всієї Руси-України Філаретом. У грудні 2018 року, перед ухваленням рішення про ліквідацію, поділялася на 34 єпархії, що об’єднували понад 5 тисяч парафій.

    • молись далі зі своїм митрополитом стамбульського патріярхату за здоров’я кіріла і не вчи інших, не тобі рішати куди кому за яку віру їхати. В Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання.

     • За якого кіріла, недоумку? Я твого гундяя в могилі поруч з хуйлом бачив.

 5. Вася ти дивак. Прихожан УПЦ МП в кілька раз більше ніж в ПЦУ. Це що вони всі повинні забиратись з своєї країни, бо якийсь придурок щось пише в соцмережах.

  • Сайт це не соцмережа, а придурок — це ти. В умовах пандемії смертельного вірусу УПЦ МП робить усе можливе щоб її прихожани забралися на той світ, я лише пропоную більш гуманний варіант.

 6. Прихожанами УПЦ є багато військових захисників України, а цю конфесію якийсь шмаркач, що і в армії напевно не служив, а ховався під спідницю мами, називає сектою, як це розуміти?

  • У військових захисників України немає питань чому секта РПЦ (філіалом якої є УПЦ МП) слугувала прикриттям для терориста Гіркіна, що їх вбивав, ні? А те що під час пандемії смертельного вірусу УПЦ МП робить все можливе для його поширення в Україні теж жодних питань не викликає? Про спідницю своєї мами можеш зі своїм психологом поговорити, я з твоєю мамою не бував.

 7. Тобто ти брехло служив, де???

  • Який зв’язок з темою? Тебе влаштовує що московська секта слугує ширмою для російських терористів та диверсантів, які вбивають українців, що ти готовий фанатично й сліпо її захищати? Чим ти тоді відрізняєшся від них?

 8. Не зїжай мамин синочок з теми. Де служив, крім спідниці??? Я Учасник російсько – Української війни (8 полк) 3 ротації. Я рядовий, але для Батьківщини зробив більше як такі шмаркачі як ти всі разом взяті.

 9. За порушення законів притягатись до відповідальності мають всі незалежно від конфесії чи політичних поглядів. Але в Україні будуть існувати усі конфесії, і православні і католики і протестанти і мусульмани і та ін., інакше ми як і до тепер будемо в сраці а не в Європі.

  • Натякаєш що ФСБ-РПЦ, яка прикривала терориста Гіркіна під час його візитів в Україну, нічого не порушила? А її українська філія УПЦ МП, коли закликала порушувати карантин і наражала людей на небезпеку, перед законом теж свята?

   • “закликала порушувати карантин” конкретніше факти можна навести з посиланням на першоджерела?

    • Настоятель Києво-Печерської лаври, митрополит УПЦ МП Павло розкритикував українську владу за заклики обмежити релігійні обряди під час карантину через поширення коронавірусу. Натомість, у своєму зверненні до вірян митрополит закликав часто відвідувати церкви, оскільки причиною спалаху коронавірусу, на його думку, «є людський гріх».

     Митрополит закликав брати участь у колективній молитві, адже, з його слів, «найстрашніша епідемія – то гріх, який губить людську природу». Відтак, Павло запросив вірян ходити в храм, причащатися самим і брати до причастя дітей.

     «Моліться, постіть, ходіть до храму, причащайтесь і причащайте маленьких дітей… Всі поспішайте в храм, читайте Псалтир, Євангеліє, обіймайте один одного», – заявив митрополит.

     При тому настоятель Києво-Печерської лаври закликав не боятися смерті.

     • Було таке і першоджерело на ютубі датовано 13.03.2020 р., і це було зроблено майже тоді коли у Вашій церкві подавали інформацію від 12.03.2020 р “Інформація у зв’язку з поширенням коронавірусу та захворювання COVID-19” у якій теж не містилось категоричних заборон на відвідування храмів, першоджерело сайт ПЦУ новини від 12.03.2020. На той час 13.03. хворих по Україні 3 осіб, і не все так здавалось як 03.04. Потрібно відрізняти інформацію від маніпуляції)

     • Ага, це було до того як сам пашка-мерседес коронувався, трохи незабаром в усіх попів секти УПЦ МП по всій країні почали виявляти ковід. Невідомо скільки людей через них вже встигли інфікуватися, довелося навіть чумний розсадник рашизму в західній Україні — Почаїв — повністю закрити. А що ти маєш на увазі під „моєю церквою”? Я взагалі-то атеїст. В ПЦУ теж закликали обніматись, лизатись в ясна, цілувати попам руки і безстрашно поширювати заразу під час карантину? Твоя черга давати цитату.

     • у нас про захворювання священиків повідомляють регулярно, але тільки про УПЦ наголошують, а про інших загально, без уточнень от о 17:18, 21 квітня 2020 Уніан повідомляє про хворобу шести священиків на Прикарпатті без уточнень,
      зараза не розрізняє приналежність до певної конфесії, і проявляти вибіркову зневагу до захворілих людей, за їх віру це відхилення)

     • Не за віру, а за те що своєю начебто вірою прикривають російських вбивць-терористів та відверті диверсії проти України.

     • Прокоментуй, будь ласка, такі заяви представників УПЦ МП:

      Намісник Києво-Печерської лаври владика Павло заявив, що Крим, який зараз окупований Росією, нібито ніколи не був українським.

      Він також назвав приєднання Криму до України в 1954 році “незаконним”. “Це незаконно було зроблено свого часу, за Сталіна. Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським”, – сказав владика Павло, звертаючись до учасника акції.

      ***

      Голодомор стал наказанием за то, что люди восстали против Бога, считает предстоятель УПЦ МП Онуфрий.

      “Голодомор – это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самой, против бытия человека”, – заявил православный иерарх.

     • Вася твій маразм не лікується, твій дім дурдом

   • Васька вали в рашку

 10. Шановні чому акцентується увага тільки на УПЦ МП, чому мовчимо про те, що в Дунаєвецькому районі Національною поліцією було складено відповідні матеріали за порушення правил карантину на священослужителя ПЦУ????

 11. Хто там шо складав? По селам було повно народу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.