У Хмельницькому триває масове експрес-тестування людей, що перебувають у зоні ризику – мерія

У Хмельницькому вже 6 днів триває масове експрес-тестування людей, що перебувають у зоні ризику – медиків, кондукторів транспорту, священників, продавців, повідомив у Фейсбук Олександр Симчишин.

«На сьогодні зробили вже близько 1216 експрес-тестів. Зокрема, обстежили 227 продавців, 22 священники, 40 кондукторів, усіх хворих з пневмоніями, решта медичні працівники і лікарі. З усіх 1216 тестів, 1172 показали негативний результат, 44 показали сумнівно-позитивний результат. Ці випадки подано на обстеження ПЛР методом. 33 з них показали негативний результат, по 11 результати очікуються.

Окремо 136 експрес-тестів використала інфекційна лікарня. 9 результатів було сумнівно-позитивними і позитивними, 3 з цих випадків обстеження ПЛР методом підтвердили захворювання.

Методом ПЛР зроблено 949 обстежень в області і 301 в Хмельницькому. 74 обстеження ПЛР методом для працівників інфекційної лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. В Львові тоже тестують експресами багато. І хворих виявляють багато.

 2. Треба терміново використати фальшиві експрес тести, куплені з хабарями.

 3. Дійсно якийсь турборежим !?

 4. Ну це Вам турборежим.
  а тут вже закупили, відкат получили всіх тестуем і звітуєм. наш “МЄР” найкращий

  • Картавий піариться, падло, і чудово це усвідомлює. піарить назву своєї збірної рогулів. Мерзотники, карма вас, пошесть, вдарить!

 5. річку почистили повністю, ледниковий палац побудували, на чомуж ще мати?

 6. А де потеститись?

 7. Молодці!!!

  • Команда Картавого нехай бере Картавого на носілки, на плечі,та обходить усі приміщення і місті. Як в древньому Єгипті! А ти, Степан, разом з іншими ботами- подпеваламі, посіпаками, іншою нечістю, будеш дякувати!!

  • стьопа, агов! Чого мовчиш, бот смердючий?

 8. 1216 тестов на 250 000 жителей это даже не дно, а где то ниже.

 9. Їх всього 1500. Сьогодні-завтра закінчаться. Нові же не купили – про відкат не домовились. Будемо за свій кошт від неділі теститись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.