Гуртовий ринок “Дубово” допускає порушення правил карантину, на керівника складено протокол – ОДА

Сьогодні голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет відвідав хмельницький ринок «Дубово» з перевіркою щодо дотримання карантинних вимог адміністрацією ринку та продавцями.

Як повідомляє пресслужба ОДА, зафіксовано, що правила карантину порушуються адміністрацією ринку. Продавцям, які прибули з різних регіонів України, не доводяться вимоги: 1 особа на 10 квадратних метрів.

Відтак на керівника адміністрації ринку складено адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину).

Водночас голова адміністрації дав доручення Головному управлінню  Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та в.о. санітарного лікаря області терміново додатково перевірити всі магазини в містах та районах Хмельниччини щодо дотримання вимог карантину. Правоохоронці повинні контролювати ситуацію біля ринків області задля недопущення самовільної торгівлі.

Крім цього, перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час нинішнього онлайн-брифінгу заявив: якщо і надалі спостерігатимуться порушення з боку адміністрації ринку «Дубово», обласна комісія ТЕБ і НС буде змушена його закрити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Телега клав на всіх габінетів разом взятих. Всі закриті, а він працює і кладе на всіх з прибором. Прибутки зараз просто зашкалюють. Протокол вже суд повернув назад. і

  • і цього протокола повернуть, уже розбирались не має там дирехтора ринку)

  • Телега, Телега,Телега…..Може хтось згадає , що на ринку працюють тисячі хмельничан. Це наші сусіди, знайомі , чи навіть родичи.І вони там не злочини вчиняють , а продають продукти харчування. І це не заборонено жодною постановою. НЕ ЗАБОРОНЕНО!!!!! І це підтверджено рішенням суду!!!

   • І не тільки хмельничан.Ще десятки , а то і сотні тисяч мешканців Хмельницької області, які купують продукти з ринку Дубово в крамничках у своїх селах і селищах.Хтось хоче залишити цих людей без продуктів, бо його жаба дусить.

 2. ха.ха.ха

 3. Габінет,ти хоча б не позорився,сидів би собі в кабінеті і не висовувався.
  Тєлєга,на всіх вас великий клав,йому ваші і протоколи до сраки,він їх в суді на раз розвалює.
  Так що сидіть краще в кабінетах і не позорьтесь,а робіть вигляд що нічого не помічаєте.Хоч менше опозоритесь!!!

  • Перестаньте писати дурню. Габінет не закривав ринок Дубово. Хмельницька ОДА розумє, що Дубівський ринок – це джерело постачання продуктів харчування всієї Хмельницької області.І завжди про це говорила. Ринок хотів закрити СИМЧИШИН,Він особисто керував поліцією, яка в березні блокувала ринок, навіть після роз”яснення ОДА про законність роботи ринку. і

 4. Тєлєга вже два тижні назад Габінєта взув і посміявся. Так буде і тепер.

 5. Закрийте Епіцентри!!!

 6. Покажите альтернативу этому рынку, если его закрыть – нужно закрыть все магазины области

 7. Привыкли только закрывать. Сделайте для людей что-то хорошее. Я был на рынке там все в порядке. Габинет ты бы хоть сам видел какой порядок на рынке Дубово. Твои шавки не правильно тебе докладывают.

 8. ,,ломать не строить,,.
  Що закрити? Єдине місце, де ще можна купити продукти маючи хоч якийсь вибір?
  Та подохнемо ми без короновірусу при своїх статках.
  Буквально вчора була на цьому ринку.
  Так, людей багато. Але усі в масках, черга була біля точки де курятина з інтервалом не менше 2 м.

 9. Продуктовим ринкам знову заборонено працювати під час карантину, – головний санлікар Ляшко

  Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою за певних умов дозволялася робота ринків під час карантину.

  “Від завтра моя постанова, яка прописувала умови, як відкриватися ринку, буде визнана такою, що втратила чинність”, – заявив він.

  За словами санітарного лікаря, дозвіл на роботу ринків був запроваджений для того, щоб українці мали доступ до більш дешевих продуктів, ніж у магазинах.

  Проте було виявлено низку порушень та зловживань, які примусили Ляшка скасувати постанову.

  • Головний санітарний лікар не має повноважень щось закривати чи відкривати. Він тільки рекомендує. Читайте документи уважно.І про які конкретно порушення говорить Ляшко , не дуже зрозуміло.В реєстрі судових рішень таких немає.В тому числі і по ринку Дубово.І на адміністрацію ринку Дубово в тому числі.В реєстрі є ухвала Хмельницького міськрайонного суду, що ринок не порушує умов карантину.

 10. Всі дії влади зводяться тільки до заборон.При цьому ці заборони нічим не обгруновуються.Ніякого аналізу, рішення беруться зі стелі.Для галочки , Тільки для того. щоб показати керівництву , що вони керують ситуацією, впливають на неї.А зачасту їх рішення призводять до зворотнього результату. Так обмеження роботи по часу та дням ринку Дубово призвело до проблем з транспортом по вул.Купріна та на ринку. Від їх заборон потреба людей у їжі не зменшилась .

 11. Про які обгрунтовані рішення міської ради можна говорити , якщо головою штабу по ліквідації НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ у м.Хмельницькому призначили Гончарука В?????? Увесь його робочий досід – це 10 місяців економістом в приватному підприємстві . Що ця людина знає про НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ??? А ні згадав – він був помічником депутата Сабія. Це справді суцільна НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ.

 12. Тобі до мого досвіду,ще всратись потрібно!

 13. Шановні журналісти! Перевіряйте інформацію, яку надаєте . Ніякого протоколу про порушення на керівництво ринку Дубово не складалось.Не вводьте в оману суспільство.

 14. Дебилы в Сильпо 2 дня толпы народу и все клали болт на ваши 1,5 метра.

 15. А Габінет що немає впливу на Симчишина? Він керівник всіх коли йому треба. Ринок потрібний і всі за Тєлєгу встануть. Їдьте на базар і з людьми поговоріть,а не сидіть в кабінетах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.