Публічне звернення асоціації лікарів Хмельниччини до голови ОДА

Звернення до голови Хмельницької ОДА, голови комісії 

з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Габінета Д.А.,

головного  державного санітарного лікаря Хмельницької області Балашова О.В.

 Напередодні найбільшого християнського свята Пасхи хочу публічно звернутися до Вас, як очільників протиепідемічних комісій, яка має особливі повноваження щодо міроприємств, які проводяться в області і направлені на профілактику поширення корона- вірусної інфекції.  В першу чергу, хочу звернути Вашу увагу на недотримання православними конфесіями, особливо Московського патріархату, вимог карантинних заходів, затверджених постановою КМУ № 215. Національний план міроприємств передбачає домовленість керівників областей з очільниками церков щодо обмеження проведення багатолюдних зібрань, що не виконується релігійними громадами. Так, продовжуються богослужіння у церквах, а у Вербну неділю проводились багатолюдні заходи.

Прошу Вас вплинути, певним чином, і не допустити  багатолюдних пасхальних служінь,  які вже плануються і це може призвести до спалаху коронавірусних захворювань.     Викликають подив грубі помилки в порушенні алгоритму дій, затвердженого інструкцією влади і керівників ЛПЗ по транспортуванню хворого з підозрою на коронавірусне захворювання. Так, з м.Кам´янець-Подільського, на протязі декількох годин не могли евакуювати хворого із кабінету сімейного лікаря. Порушення діючих інструкцій в Шепетівській ЦРЛ, що призвело до самоізоляції всього реанімаційного відділення, а лікар цього відділення, знаходячись на самоізоляції, спокійно, без спецодягу, в одній захисній масці дає інтерв´ю журналістці за межами відділення. Порушення інструкції і відсутність засобів захисту призвело до інфікування вісьмох медиків Чемеровецької ЦРЛ, які до того ж і не ізольовані в обсерваційні центри. Дивують також дії медичних працівників Ізяславської ЦРЛ, які, виявивши підозру на коронавірусну природу пневмонії в терапевтичному відділенні не госпіталізували її у Хмельницьку інфекційну лікарню, а перевели в інфекційне відділення Ізяславської ЦРЛ. Не дивлячись на заборони, продовжують роботу продовольчі ринки м.Кам´янець-Подільського. Такі дії можуть призвести до сплеску коронавірусної інфекції на території області.

Прошу Вас посилити контроль за дотриманням карантинних заходів та забезпечення медичних працівників засобами захисту відповідно до протиепідемічних вимог.

 

Голова асоціації лікарів Хмельницької області   А.І.Побережний

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. підготовка до виборів або до конкурсу на посаду)

 2. #Жо#ахэнка

 3. Побережний, з тебе лікар – як з того молоток. І ситуацією ти не володієш (з прислівником ЗОВСІМ!). У нас в Чемерівцях нардеп Герега О. В. забезпечив лікарню всім необхідним для боротьби з коронавірусом у ПОВНОМУ ОБСЯЗІ! Але головлікар ЛАВРЕНТЬЄВ сховав маски, халати і т.д. і видає кому хоче. Невже ні в районі ні в області не знайдуть управу на цього знахабнілого пенсіонера? Тоді просимо допомоги в Олександра Володимировича!

 4. Как в Днепре копать противотанковые рвы вокруг церквей! И всё будет хорошо.

 5. Соромлюсь запитати, а де знаходиться ця організація – Асоціація лікарів Хмельницької області , на чолі з Побережним А.І., бо “Google” щось розгубився і здивовано мовчить. (киньте посилання будь ласка) Цікаво яке членство в цій організації, і від коли там цей голова. Якщо це той на кого я думаю, то він вже всюди був від Ізяслава до Києва окрім тільки “пошти не носив”.

  • існувала “Асоціації лікарів і провізорів Хмельницької області” і був там керівником Автор звернення, код 33590687, але 09.04.2019 держреєстрацію припинено, от і існує ще, без провізорів і реєстрації)))

 6. Схоже на якийсь самопіар

 7. Это “челлендж” такой…У В. Путина тоже за отмену парада 9 мая выступила некая “организация ветеранов”

 8. Він взагалі лікар? Хоть в одній області ізолюють хворих до обсерваційних центрів? Цікаво чи до цього хоть один з лікарів області чув про цю “асоціацію лікарів”?! більше схоже на якийсь передвиборний піар

 9. Знаєте що цікаво,говорили балакали сіли тай заплакали. Один звертається,другі не перевіряють,треті друкують. Люди схаменіться! Є керівництво області ,нехай проводять якісь перевірки,а не сидять в кабінетах. До вас сиділи і після вас будуть. Робіть щось. Понабирали старих і безтолкових молодих. Хто вас знав колись? Меньше слів,а більше справ. Не знаю що то Да асоціація ,але повинен же хтось спонукати їх до дій!? Це просто дурдом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.