На Хмельниччині вводять тимчасові обмеження на відвідування лісів та в’їзд до них автотранспортних засобів

На Хмельниччині, як і у всій державі загострилася проблема пожеж у природних екосистемах. Як повідомляють у ГУ ДСНС в Хмельницькій області, є дні, коли вогнеборці змушені практично цілодобово гасити пожежі сухої трави, викликані підпалами.

Тому обласна комісія з ТЕБ і НС прийняла низку рішень, спрямованих на вжиття додаткових заходів з метою протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2020 року на території області, повідомляє Хмельницька ОДА.

Зокрема, головам райдержадміністрацій та органам місцевого самоврядування спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства доручено вжити комплекс заходів із попередження пожеж в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях, встановивши цілодобовий моніторинг пожежної обстановки;

вводити на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасові обмеження на відвідування лісів, та в’їзд до них автотранспортних засобів:

заборонити на пожежонебезпечний період розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності, сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, у лісосмугах, заплавах річок і вздовж доріг.

Спільно з регіональним офісом водних ресурсів у Хмельницькій області до 15.05.2020 року організувати перевірку готовності до протидії пожежам на торфовищах регулюючих гідротехнічних споруд, польдерних насосних станцій і споруд, міжгосподарських, внутрішньогосподарських осушувальних систем та інженерної техніки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Чернобыль почти сгорел и тут они проснулись.

  2. Габінет,ти лад з Дубівським ринком не можеш навести,куди ти лізеш?В які ліси?

  3. Жалко того габінета…… краще бути посереднім юристом ніж клоуном на високій посаді…. правда грошенят заробить.. гроші ж не пахнуть ???

  4. Hi, its pleasant post on the topic of media print, we all be familiar
    with media is a great source of data. cheap flights 31muvXS

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.