Ціни на нафту – мінус 38%, на пальне – мінус 5%. Хмельницькі “антимонопольники” дали свіжі рекомендації

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 4 суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність на ринку роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами на території області, утриматися від встановлення цін на світлі нафтопродукти, які перевищують економічно обґрунтований їх рівень.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Протягом квітня 2020 року спостерігається незначне зниження роздрібних цін на низькооктанові, високооктанові бензини та дизельне пальне в Хмельницькій області, що не відповідає загальній світовій тенденції. У березні 2020 року відбулося суттєве падіння оптових цін на нафту – на 38%, але рівень роздрібних цін на високооктанові бензини та дизельне пальне на АЗС знизився лише на 5%.

Фото НГП

За відсутності об’єктивних причин для такого стримування цін дії операторів ринку світлих нафтопродуктів, що здійснюють діяльність в територіальних межах Хмельницької області, можуть містити ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

З метою недопущення дестабілізації цінової ситуації на ринку реалізації світлих нафтопродуктів в територіальних межах Хмельницької області, а також беручи до уваги актуальність та соціальну значимість ринку реалізації світлих нафтопродуктів, для забезпечення стабільності цінової ситуації, зменшення негативних наслідків коливання цін, керуючись статтею 14 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», адміністративна колегія Відділення рекомендувала найбільшим регіональним учасникам ринку здійснити заходи, спрямовані на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Рекомендації отримали ТОВ «Новаро – М», ТОВ «Айвор», ПМВКП «ЛАН» та ТОВ «Подільське».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Їм начхати на АМК.

  2. Ну і нафіга такий імпотентний орган?

    • 100% У нас немає ніякого АМКУ це бутафорська структура,подивіться як мобільні оператори між собою домовилися і підняли ціни і де штрафи?Це все імітація бурхливої діяльності.

  3. При падении цены на нефть на 38% бензин не может подешеветь тоже на 38%. В стоимость бензина входит не только стоимость нефти, а и стоимость переработки, доставки и реализации конечного продукта. Ну и конечно же про курс доллара не забываем.

    • Слушай великий математик, а какой процент между 55 баксами и 30? По математике пупкина и уроков онлайн это как бы побольше 38% получается. В США на наши деньги литр 88-92 бензина стоит от 10до 15 гривен в зависимости от региона продажи.

  4. АМК це прохачі, які готові стати на коліна перед монстрами щоб хоть на копійку знизили ціни, а потім будуть вихвалятись та звітувати про виконану роботу.

  5. Оце знайшли кому порекомендувати ))) Ці фірми якщо мають хоча би 10% ринку то дуже би тішились!!! От показуха )))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.