Хмельницька влада роз’яснила, що робить для підтримки бізнесу в умовах карантину

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Хмельницької міської ради. Зокрема, вказано, що рішенням виконкому, одностайно:

– скасовано єдиний податок для ФОПів 1 і 2 групи (загалом у місті 13,6 тисяч платників, з них тих, хто не працює під час карантину понад 10 тисяч) за травень;

– звільнено від плати за оренду комунального майна на час карантину тих підприємців, які орендують комунальне майно і не здійснюють діяльності;

– звільнено від плати за договорами сервітуту для розміщення тимчасових споруд, якщо діяльність об’єкта призупинена на час карантину;

– звільнено від оплати за користування комунальними місцями розповсюджувачів зовнішньої реклами;

– звільнено від абонплати ФОПів, які працюють на комунальних ринках (2600 торгових місць);

– фінансуємо відшкодування % по кредитах для місцевих підприємств в розмірі облікової ставки НБУ, виділена сума 2 млн грн, плануємо збільшувати.

– активно впроваджуємо проєкт «Купуй Хмельницьке»;

– готуємо навчання, семінари і тд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Такий скудний перелік… А де скасування орендної плати за землю? Юридичні особи втратили більше 50% обороту і є самими не захищеними в цій ситуації. Зрозуміло що все робиться під місцеві вибори. Буде чим хизуватись восени.

 2. Та депутати взагалі не особливо поспішають на боротьбу з короновірусом. Он наші хмельничани у ВР навіть за бюджет не проголосували. всі, хіба що крім слуг. Навіщо нам гроші на боротьбу з вірусом??? https://podillyanews.com/2020/04/14/hto-z-nardepiv-hmelnychan-ne-pidtrymav-zminy-do-byudzhetu/?fbclid=IwAR1OdZ-rND6R1NfWD_ZaN0o2m5edM1AlX3Lzbbws6_VBGYs1Kjd_3iKuUIY

 3. Это называется словом : ничего и никакой поддержки.

 4. Не забудьте додати до підтримки підприємців – проведення 16.04 аукціону на право оренди місць для тогрівлі у парку Чекмана, де стартова ціна вдвічі перевищує існуючу вартість оренди місця, а в результаті торгів буде в декілька разів перевищувати. І це при тому ,що досі ідуть суди з цього питання, а міська рада двічі голосувала проти цієі схеми.Але-ж такий зручний час це швиденько провернути для виділення місць для своіх людей (це не пусті звинувачення – функціональне призначення місць виставлених на конкурс написано під конкретні бізнеси). І все це при тому, що у існуючих підриємців з шести місяців сезону в кращому випадку лишається 4 і всі розуміють що у людей банально не буде коштів купувати щось в парку. Також за умовами конкурсу оренда діє 5 років і сплачувати треба 12 місяців на рік, незважаючи на те, що фактично 90% торгівлі працює тількі в сезон,який триває не більше 6 місяців.Може організатори цієі схеми про це не знають?Тільки чомусь про таку «підтримку» влада не розповідає….

 5. Не забудьте додати до підтримки підприємців – проведення 16.04 аукціону на право оренди місць для тогрівлі у парку Чекмана, де стартова ціна вдвічі перевищує існуючу вартість оренди місця, а в результаті торгів буде в декілька разів перевищувати. І це при тому ,що досі ідуть суди з цього питання, а міська рада двічі голосувала проти цієі схеми

 6. Міська влада проблеми з карантином використовує по своєму.
  Сьогодні проїзжали по Козацькій. Це треба бачити, все розкрито, пилюка стовпом, працівники без будь яких засобів захисту по 3, 4 чол. трудяться без дотримання необхідної дистанції.
  Це що, не ,,наші люди,, їх не потрібно оберігати як тих хто трудиться так і тих хто на карантині споглядає цей балаган та дихає пилюкою та газами від техніки.
  Ні, не боїться наша влада короновірусу, а твердо впевнена, що має дерибанити бюджет після виборів.

 7. НЕМОЖЕ наїстися “ВЛАДА”
  Придумала електронні торги для своїх хороших.
  Є ЗАКОНОДАВЧО визначені норми розміщення тимчасових споруд, а міські ченушки плюють на ті закони. Їм треба втюхати “Єдиний архітип”, який давно залежався на складі( це ті кіоски недолугі,які хочуть встановити)
  І байдуже що справи знаходяться в КАС Верховному суді.

 8. А якого дідька забороняють роботу продуктових магазинів 19.04, це якому дибілу,така думка в голову залізла?
  Зробіть хоча б рекомендаційний характер ,а не примусовий!
  Чи ви хочете подивитись на реакцію людей,що б в подальшому взагалі закрити,ще і прод.магазини і нехай люди з голоду дохнуть,або харчуються цементом з Епіцентру?
  Як же ви вже задовбали!!!

 9. Знову брехня і перекручування фактіву Сема!
  Верховна Рада, а не міська зробила:
  – звільнення від плати за оренду комунального майна на час карантину тих підприємців, які орендують комунальне майно і не здійснюють діяльності;
  – звільнення від плати за договорами сервітуту для розміщення тимчасових споруд, якщо діяльність об’єкта призупинена на час карантину;
  – звільнення від оплати за користування комунальними місцями розповсюджувачів зовнішньої реклами;
  – звільнення від абонплати ФОПів, які працюють на комунальних ринках.
  Якщо б місто не підтвердило ці звільнення, то просто програло б суди.
  А відшкодування % по кредитах для місцевих підприємств (які невідомо як обираються) закладено було при прийнятті бюджету. “Купуй хмельницьке” і так діє.
  Тобто спромоглися лише скасувати єдиний податок, для ФОПів І і ІІ групи. І то для усіх без розбору. А навіщо думати, що Нова пошта, швейка масок, продуктові крамниці і т.д. працюють як ФОПи.

  • Так, як завжди, вважають хмельниччан стадом

  • Хотіли ж догодити ФОПам,
   Єдиний для Вас скасували
   ,а Вам все не йметься.
   Ну трошки запізнились- не перші бо з травня
   і тут попандос.
   Житомир зробив з 1 квітня.

 10. ОГОВ ВЛАДО !!!!!! ПОЯСНИ!
  Чого в парку Чекмана одних знесли згідно рішення виконкому, а других рішенням лишили???
  Там що одні білі другі чорні ????
  Отака то наша влада,і наш “найкращий мер” .

  • Бо прихлєбатєлі в мера найкращі.
   Парк – то особливе місце свободівської швори. Там і побратими і куми і спонсори і дупутати.
   Там вафлями торгують під час карантину і розливайки є.

   • А Ви уявляєте скільки в місті таких «особливих місць»? Про які знають лише люди,які в цій сфері працюють , але не мають змоги про це розповісти широкому загалу, оскільки всі ЗМІ по суті куплені міською владою коштами на «висвітлення діяльності» , а реальноі опозиціі, яка б захистила тих-самих підприємців з Чекмана немає. Я не проти нашого мера, але вседозволеність і монополія на владу в місті і надалі будуть провокувати прийняття безлічі абсурдних рішень і схем для «своіх» ( і повірте зараз іх немало-але димова завіса в соцмережах а-ля «найкращий мер» просто не дає змоги іх побачити)

 11. Тоесть – нихера…

 12. Цікаво, а чому цієі новини немає на фейсбуку видання NGP-UA.info. Може знаючи про «реальну» підтримку і можливі коментарі- не ризикнули очі «найкращому мерові» мозолити?

 13. Тому і не ризикували, фейсбук більше переглядають, моглиб “привлечь” за брехню “нашого найкращого мера”- знов обложався.
  а так для “тупого” читача прославлю себе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.