У Чемерівцях 8 з 9 хворих на коронавірус – медичні працівники

Чемеровецький районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує, що станом на 11.00 14 квітня 2020 року Хмельницьким лабораторним центром виявлено 9 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 8 медичних працівників та 1 особа, яка знаходилась на лікуванні з діагнозом «пневмонія».

Цю особу госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні. Медичні працівники знаходяться на самоізоляції, не мають виражених ознак захворювання. Працівниками районного лабораторного центру встановлюється коло контактних осіб для відібрання біоматеріалу на ПЛР дослідження та проведення заходів дезінфекції.

Раніше госпіталізована пацієнтка з підтвердженим випадком захворювання знаходиться на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в задовільному стані.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А от пластичний хірург військового госпіталю Ірина Жара заразилася від пацієнтки, якій робила ПЛАТНУ пластичну операцію вже в той період, коли МОЗ (і, відповідно медслужбою міноборони) були категорично заборонені всі планові операції. Пацієнтка -“зі сторони”… Операційна – військового госпіталю…
    Там вона заразила ще й асистента-анестезіолога…

  2. Чемирівці межують з Тернопільською областю, з районами які близькі до Чернівецької області, звідти і йде

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.