Депутати з Кам’янця просять відкрити центральний ринок. В ОДА – проти

На сьогоднішній позачерговій сесії депутати Кам’янець-Подільської міськради підтримали зверення до обласної комісії ТЕБ і НС з проханням роз’яснити, чи можна відкрити центральний ринок.

“Із третього разу депутати проголосували за звернення до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, щоб отримати роз’яснення стосовно можливості чи заборони роботи центрального ринку. Чекаємо відповіді, а поки що базар залишається зачиненим”, – написав у “Фейсбуці” міський голова Михайло Сімашкевич.

Водночас перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час онлайн-брифінгу заявив, що наразі відкриття ринку є передчасним.

“З одного боку, розуміємо підприємців, котрі несуть збитки, оскільки не працюють. З іншого – всі бачать, якої динаміки набирає захворювання (на COVID-19 – НГП) у нашій області. Маємо 90-відсоткове зростання за кількістю хворих, також є два смертельні випадки. Тому про відкриття ринків нарізі я не говорив би поки не відбудеться послаблення захворюваності. Відкрити ринки напередодні великодніх свят – це один з найризикованіших кроків, які можуть бути”, – заявив посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Продуктовим ринкам знову заборонено працювати під час карантину, – головний санлікар Ляшко

    Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою за певних умов дозволялася робота ринків під час карантину.

    “Від завтра моя постанова, яка прописувала умови, як відкриватися ринку, буде визнана такою, що втратила чинність”, – заявив він.

    За словами санітарного лікаря, дозвіл на роботу ринків був запроваджений для того, щоб українці мали доступ до більш дешевих продуктів, ніж у магазинах.

    Проте було виявлено низку порушень та зловживань, які примусили Ляшка скасувати постанову.

  2. Сидите дома жуйте запасы сала. На базар сбегутся все тифозники и начнётся примерка деревянных скафандров.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.