Мешканця Кам’янця-Подільського оштрафували за допис у “Фейсбуці” про коронавірус

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у поширенні неправдивих чуток, які стосуються коронавірусу і оштрафував на 170 грн.

Про це свідчить постанова суду від 9 квітня.

Правоохоронці зафіксували у протоколі, що чоловік 24 березня на власній сторінці соціальної мережі «Фейсбук» поширив неправдиву інформацію провокаційного змісту, яка на фоні теперішньої ситуації, пов`язаної з поширенням захворювання СОVID-19 може призвести до масових заворушень та дестабілізації ситуації на території регіону за що передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 173-1 КУпАП.

До суду чоловік не прийшов, але подав письмову заяву. У ній зазначив, що визнає себе винним; розуміє, що вчинив неправильно, в майбутньому зобов`язується подібного не допускати.

Як з’ясував НГП, у мешканця Кам’янця-Подільського 24 березня було два дописи щодо коронавірусу. При цьому він перепостив цю інформацію в інших людей.

 

Додамо, що за поширення неправдивих чуток порушникам загрожує штраф 170-255 грн або виправні роботи до одного місяця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Це повний піздєц! Ще рік назад ми сміялися з кацапів, де судять за репости і ніхто не міг подумати, що таке буде в Україні.

    Яку ви владу обрали, виблядки зелені?!!

  2. Фейсбук формує новинні стрічки користувачів на основі їхніх інтересів тому тому в ній може з’являтись багато фейків. Тут пишуть про це https://www.bizmaster.xyz/2019/10/algorytm-facebook-yak-zbilshyty-pryrodne-ohoplennya.html

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.