Нардеп Ватрас одужав від COVID-19 і пішов у самоізоляцію

Народний депутат від партії “Слуга народу” Володимир Ватрас одужав від коронавірусної інфекції COVID-19 і перебуває в самоізоляції у власній квартирі в Хмельницькому, передає УНІАН.

За його словами, 28 березня він потрапив до Хмельницької міської інфекційної лікарні з діагнозом двобічна пневмонія та підтвердженим COVID-19, який показав ПЛР-тест.

“Перші три-чотири доби перебував у реанімації, був момент, коли застосовували кисневий концентрат. В цілому, мій стан здоров’я медики оцінювали як середньої тяжкості”, – наголосив Ватрас.

Він зазначив, що перед випискою йому зробили два ПЛР-тести, які показали негативні результати.

Політик додав, що наразі перебуває в самоізоляції, яка триватиме 14 днів. Крім цього, він продовжує амбулаторно лікувати пневмонію, контрольний знімок якої планується зробити через тиждень.

Також народний депутат зауважив, що в умовах епідемії недоцільно скорочувати видатки державного бюджету на фонд з протидії поширенню коронавіруса.

“На позачерговій сесії окремі депутати говорили, що треба збільшувати видатки на культуру і освіту. Як на мене, то кошти варто тимчасово зняти з інших галузей  і профінансувати систему охорони здоров’я”, – вважає народний обранець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Пусть выздоравливает выздоравливай и включается в борьбу с заразой

  2. Нехай одужує! Нікому не раджу перехворіти цією заразою… Зате тепер знати буде напевно, як допомогти лікарні, чого потребують лікарі і пацієнти. Чекаю рішучих дій від місцевої команди Слуг народу в боротьбі з розповсюдженням хвороби!

  3. Здоров’я, звичайно. Тепер чекаємо його дій у борртьбі з вірусом. Ворога так би мовити знає в лице…

  4. Його фізіономія не внушає довіри.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.