COVID-19: на Хмельниччині двоє видужало і одна померла

За інформацією Хмельницької ОДА, станом на 19:00 в області від хвороби COVID-19 видужали двоє пацієнтів.

Фото НГП

Так, з Хмельницької інфекційної лікарні виписуються двоє пацієнтів, що одужали від COVID-19. Це дівчина, у якої першою в області діагностували цю хворобу та лікарка. Одужання підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень.

Разом з тим, в Хмельницькій області зареєстровано перший летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19.

За результатами дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України, посмертно підтверджено діагноз COVID-19 у працівниці Хмельницької районної лікарні, що перебувала на лікуванні у цьому ж медичному закладі.

Наразі відпрацьовано алгоритм дій щодо локалізації можливих випадків захворювання, встановлено коло контактних осіб. Вирішується питання щодо проведення ПЛР-дослідження усіх контактних осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Нажаль значна частина народонаселення України не розуміє:
  Перше: Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (і відповідно, її вимоги) є «протизаконною», т.я. ця постанова прийнята з порушенням ст.ст. 33, 35, 39 і деяких інших Конституції України та частини першої ст. 16 і деяких інших Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану» та іншого чинного Законодавства України, у відповідності до яких подібні вимоги (наприклад, щодо обмежень пересування) стають «законними» та обов’язковими тільки згідно з відповідним рішенням Президента України про введення надзвичайного стану, за умови ратифікації його Верховною Радою України. Без цього КМ України не має права і підстав приймати подібні рішення. Надзвичайний стан (далі – н.с.), який передбачає такі вимоги, може бути загальнодержавним, регіональним (регіональними) чи міцевим (міцевими). Якщо надзвичайний стан не введений, то навіть якщо якийсь суд і прийме рішення про накладення штрафів (чи якийсь інший присуд) стосовно порушення згаданих вимог, «нормальним» судом (вищої інстанції чи навіть загальноевропейським) це рішення буде скасоване.
  Друге: А чому такі вимоги не «узаконюються» належним чином? Тому, що влада у випадку належного проголошення такого стану повинна взяти на себе наступні зобов’язання: забезпечення абсолютної ізоляції (і з зовні, і з середини) території, на якій проголошений н.с. (у випадку епідемії чи зоопедії – карантин, далі – к-н) шляхом охорони цієї території усіма силами і засобами (аж до застосування збройних сил); повне забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / або місцевого бюджетів населення, яке проживає / знаходится на території н.с. та / чи к-ну, їжою, питною і санітарно-побутовою водою, засобами захисту від інфекції, засобами гігієни, засобами лікування, санітарно-лікувальними закладами, знезараженням території; (пробачте) забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів збору, поховання та утилізації жертв; відшкодування за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів громадянам, які проживають / знаходяться на території н.с. та / чи к-ну шкоди, яка була заподіяна цим громадянам внаслідок введення данного н.с. та / чи к-ну.
  Треттє: Проголошуючи згадані вимоги та вимагаючи їх виконання влада посуті захищає не нас, що б як можна менша кількість громадян захворіла і померла (якщо б мета її була саме така, то було б зроблено так, як я виклав вище), а себе. Справжньою метою влади є , так би мовити, «полегшення життя собі», тобто – намагання «розтягнути» цю епідемію у часі, що б, як можна менше за кількістю одночасно (тобто – протягом одеого короткого проміжку часу) «лікувати» людей і, пробачте, їх ховати, зменьчивши таким чином навантаження на бюджети. І є ще дуже велике і щире бажання влади – «не обідити» привладних олігархів та тих, хто за ними стоїть (тут тобі і «Епіцентр» і ломбарди).

 2. Путенко ! Вгомонись кінець кінцем.

  • Саню, скажу просто, йди на хуй. І якщо просто тупий і не розумієш. І якщо працюєш на цю владу. Усе рівно, йди на хуй. А люди повинні знати правду.

 3. путєнка ти ще тут, тебе ще не загребли, провокатор рашистський?

 4. Тільки був в парку… налетіли зграєю собаки Авакова, ледь відбився…. добре, що був офіцер, а новим виродкам, набраним на оголошенню,,. не має що розказувати…. от і вся піліція, от і весь закон…. Лише офіцер має клепку я зрозумів, що відпустити мене буде дешевше… ще й маску подарували… от вам і сила слова… Амінь…

 5. What’s up, I would like to subscribe for this blog to take most up-to-date
  updates, therefore where can i do it please help out. 3gqLYTc cheap
  flights

 6. Hello! This is my first visit to your blog!
  We are a team of volunteers and starting a new project in a community in the same
  niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a extraordinary job!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.