На Хмельниччині поки не обмежуватимуть пересування людей через коронавірус – Габінет

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет заявив, що в області поки не обмежуватимуть пересування людей через поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Фото НГП

Про це сьогодні високопосадовець сказав під час онлайн-брифінгу.

Він зазначив, що 9 квітня відбулося засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації, на якому прийнято рішення, що окремі області Західної України повинні запровадити обмежувальні заходи щодо пересування людей у найближчі дні. Решта регіонів можуть у добровільному порядку приймати подібні рішення.

“Що стосується Хмельницької області, то ситуація у нас із захворюваністю на коронавірус є кращою від інших областей. Тому такого рішення (про обмеження пересування – НГП) не приймалося. Наша комісія ТЕБ і НС працює в цілодобовому режимі і, якщо збільшуватиметься кількість хворих, це питання буде розглянуто”, – наголосив очільник краю.

Станом на 10 квітня у Хмельницькій області облікується 18 лабораторно-підтверджених випадків Covid-19, 8 з них – мешканці Хмельницького, 5 лікуються в стаціонарі інфекційної лікарні, 3 – амбулаторно (вдома).

Як відомо, на Закарпатті, Львівщині і Волині ухвалено рішення про введення максимального обмеження пересування з 13 години 11 квітня до 6 ранку 13 квітня з метою стримати поширення інфікування коронавірусом. У ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, службу нестимуть працівники органів Нацполіції та Нацгвардії. У разі недотримання умов планують штрафувати порушників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. А що це за комендантський час ???

 2. У нас вільне пересування людей передбачено Конституцією. Якщо не введений надзвичайний стан, ніхто не може обмежити мої Конституційні права.

 3. Переважна частина народонаселення України не усвідомлює:
  Перше: Згадана тут Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (і відповідно, її вимоги) є «протизаконною», т.я. ця постанова прийнята з порушенням ст.ст. 33, 35, 39 і деяких інших Конституції України та частини першої ст. 16 і деяких інших Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану» та іншого чинного Законодавства України, у відповідності до яких подібні вимоги стають «законними» та обов’язковими для виконання тільки згідно з відповідним рішенням Президента України, яке ратифікується Верховною Радою України. Без цього КМ України не має права і підстав приймати подібні рішення. Надзвичайний стан (далі – н.с.), який передбачають такі вимоги, може бути загальнодержавним, регіональним (регіональними) чи міцевим (міцевими). Я вам скажу наступне, що якщо якийсь суд і прийме рішення про накладення штрафів (чи якийсь інший присуд) стосовно порушення згаданих вимог, «нормальним» судом (вищої інстанції чи навіть загальноевропейським) це рішення буде скасоване.
  Друге: А чому такі вимоги не «узаконюються» належним чином? Тому, що у випадку належного проголошення такого стану влада повинна взяти на себе наступні зобов’язання, а саме: забезпечення повної ізоляції (і з зовні, і з середини) території, на якій проголошений н.с. (у випадку епідемії чи зоопедії – карантин, далі – к-н), охорона цієї території усіма силами і засобами (аж до застосування збройних сил); повне забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів населення, яке проживає / знаходится на території н.с. та / чи к-ну, їжою, питною і санітарною водою, засобами захисту від інфекції, засобами гігієни, засобами лікування, санітарно-лікувальними закладами, знезараженням території; (пробачте) забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів збору, поховання та утилізації жертв; відшкодування за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів громадянам, які проживають / знаходяться на території н.с. та / чи к-ну шкоди, яка була заподіяна цим громадянам внаслідок введення данного н.с. та / чи к-ну.
  Треттє: Проголошуючи згадані вимоги та вимагаючи їх виконання влада посуті захищає не нас, що б як можна менша кількість громадян захворіла і померла (якщо б мета її була саме така, то було б зроблено так, як я виклав вище), а себе. Справжньою метою влади є , так би мовити, «полегшення життя собі», тобто – намагання «розтягнути» цю епідемію у часі, що б, як можна менше за кількістю одночасно (тобто – протягом одеого короткого проміжку часу) «лікувати» людей і, пробачте, їх ховати, зменчивши таким чином навантаження на бюджети. І є ще дуже велике і щире бажання влади – «не обідити» привладних олігархів та тих, хто за ними стоїть (тут тобі і «Епіцентр» і ломбарди).

 4. распутенко, коли ти вже повалиш до своєї рф?

 5. Путенко-Западенко один хрєн,чи все таки будемо писати шось нормальне,шо би могли люди прочитати. Чи на правду нгп давно ніхто не читає,це прослідковується А може Путенко чоловік однієі пані яка стидається взяти йооо прізвіще.

 6. Как же быть с 33 ст.КУ ??? Все эти ограничения не законные если нет ЧП.!!!

 7. Чи відаємо, що таке народовладдя і, що є органи влади?
  Хто є власниками української держави та її надбань?
  Чи можуть державні органи бути юридичними особами та комерційними суб’єктами?
  Брошура «ВЛАДА, ВЛАСНІСТЬ І ЮРИДИЧНІ ОСОБИ», скачати тут –
  https://drive.google.com/file/d/1FSV-2d0lLjdxjO1G9aM3Lpy0D8UbhtpB/view

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.