У Хмельницькому масово перевірять на коронавірус медиків, кондукторів і священників

У Хмельницькому готуються провести масові експрес-тести і тести ПЛР методом з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Про це зазначив міський голова Олександр Симчишин під час скайп-брифінгу з журналістами.

За його словами, місто закупить 300 ПЛР-тестів (середня вартість одного становить близько 650 грн), які використає для перевірки стану здоров’я медиків, котрі працюють у мобільних бригадах, амбулаторіях сімейної медицини та лікарів, котрі контактують з хворими на пневмонію.

“Крім цього, міська інфекційна лікарня має 1099 експрес-тестів для виявлення COVID-19. Приблизно половину з них використаємо для тестування всіх кондукторів, соціальних працівників, котрі займаються розвезенням продуктових наборів та священників. Що стосується церковнослужителів, то їх точну кількість має подати духовна рада. Думаю, що це буде не більше 100 осіб”, – наголосив мер.

На 8 квітня на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 15 осіб, у тому числі у двоє медпрацівників та в однієї дитини. Дитина проживає в Шепетівському районі і перебуває на амбулаторному лікуванні. Із 15 осіб хворих госпіталізовано 9 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Капля в море.
    В Германии протестировали полтора миллиона. А у нас?

  2. Посіпак кловуна ще перевіряйте.

  3. СИМЧИШИН – КАРТАВИЙ ЗЛОДІЙ !

  4. ЦИНІК ,безпредельщик,брехун!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Треба списати непотрібні експрес тести.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.