У Славуті вважають, що їх місто має бути адміністративним центром північного району Хмельниччини

Мінрегіон розглядає кілька варіантів формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня на Хмельниччині, зокрема облдержадміністрація пропонує п’ять проектних районів: Городоцький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинівський, Шепетівський, Хмельницький.

«Є питання по потенційному Городоцькому округу. Чи потрібен він? Поки питання відкрите, але схиляємось до того, що не потрібен», – зазначив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін.

З обговорюваними варіантами формування адміністративно-територіального устрою не погоджуються і у Славуті.

Як зазначає сайт міста Шепетівка, Славутська районна державна адміністрація направила листа до Хмельницької ОДА, де вказала причини, чому саме Славута має бути адміністративним центром північного району Хмельниччини.

Зокрема вони пишуть, що: цей район є найбільшою населеною територією північного регіону області; до його складу входить два міста обласного значення; зручна логістика; одні з перших в області розпочали територіальну та медичну реформи.

«У зв’язку з підготовкою до проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, зважаючи на історичні, економічні, соціальні передумови, засвідчуємо про свою готовність до об’єднання з громадами населених пунктів півночі Хмельниччини та звертаємося до Вас з проханням підтримати ініціативу створення Славутського району (округу, повіту) у складі Ізяславського, Полонського, Славутського, Шепетівського районів, Нетішинської та Славутської міських об’єднаних територіальних громад з адміністративним центром в місті Славута.

Вважаємо за необхідне обгрунтувати доцільність такого об’єднання навколо Славутського району в ході впровадження адміністративно-територіальної реформи в державі.

Славутський район один із перших у Хмельницькій області долучився до реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування шляхом утворення об’єднаних територіальних громад, в результаті чого усі без винятку населені пункти району увійшли до складу ОТГ» – йдеться у листі, який  підписали голова Славутської райдержадміністрації Олександр Мельник, районної ради – Леонід Радзивілюк, міські голови Славути Василь Сидор та Нетішина – Олександр Супрунюк та голови Громад: Ганнопільської – Маргарита Медведюк, Крупецької – Валерій Михалюк, Берездівської – Віктор Васьківський, Улашанівської – Микола Гизимчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. КАКАЯ,, РАЗНИЦА,,,АРМИЮ РАЗДОЛБАЛИ, МЕДИЦИНУ, ЧТО ДАЛЬШЕ,,,,,,!!!?

 2. Дуже багато захотіли обійдуться. Шепетівка на півночі області має найбільше за кількістю населення і знаходиться в центрі у порівнянні з іншими районами півночі області, що також має важливе значення.

  • Шепетівка якраз у повній жопі ( ні виробництва, ні керівництва) у порівнянні із тими ж сусідами. Тому і не хочуть у Славуті та Нетішині щоб центром було злиденне вимираюче місто. Докерувалися там свободівці.

   • А не підуть вони нах? Славута, Нетішин і район – неповних 100 тисяч, а хочуть приєднати понад 150. І, всім до Славути далеко і по роздовбаній вхлам дорозі.

    • ви в Шепетівці болото та лайно з центральних вулиць прибиріт для початку, заводи запустіть хоча б пару штук, а тоді будете щось говорити, і з Шепетівки у Славуту люди їздять на роботу щось навпаки не бачив. І для умних я народився і 24 роки прожив в Шепетівці, але вже більше 20 років живу в Славуті і порівнювати є з чим.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.