Депутат з Хмельниччини подав 1,9 тисяч правок до «антиколомойського закону»

Верховна рада 30 березня ухвалила в першому читанні законопроект про банки (так званий «антиколомойський закон»). Він повинен зробити неможливим скасування рішення про націоналізацію або ліквідацію банку, а також повернення несправедливої компенсації з бюджету їх попереднім власникам. Незважаючи на те, що терміни підготовки документа до другого читання скоротили, народні депутати встигли подати близько 16,3 тисячі поправок – це абсолютний рекорд, розгляд законопроекту може затягнутися більше, ніж на пів року.

Інформацію про кількість правок та їхніх авторів опублікував перший заступник глави фінансового комітету Ради Ярослав Железняк, повідомляє «Слово і діло».

Глава групи «За майбутнє» Віктор Бондар подав до «антиколомойського закону» 1,9 тисячі правок. «П’ять років Національний банк грабував Україну, українців, національний банківський сектор на догоду міжнародним кредиторам і всім, хто їм звідти, з-за кордону, перстом вказував, яким банкам бути в Україні, а яким не бути. І сьогодні вони намагаються врятувати себе і зробити так, щоб ніхто не був відповідальним за все, що вони робили п’ять років. Десятки рішень Верховного суду України, інших судів по сотнях банків України, десятки рішень щодо повернення вкладів. Сьогодні міжнародні кредитори і інститути намагаються врятувати тих, хто виконував їхні доручення, і нашими з вами руками прикрити їх дії», – заявив депутат під час обговорення законопроекту в парламенту.

До інших законопроектів Бондар за час роботи IX скликання подав всього 101 правку. Більше половини з них були подані до законопроекту про ліквідацію посередницьких електронних майданчиків з оцінки нерухомості («майданчики Яценка»).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Ясно як білий день що Бондар не так сильно печеться про Україну, як більше про свого пана Коломойського! У такі скрутні часи треба було б працювати на стабілізацію становища в дрежаві , а не на інтереси олігархів. А своїми правками стопорять всі процеси і ведуть країну до економічного дна! Ганьба!

  2. Посадити Бондаря за такі заяви мало ,треба почати наводити порядок і починати треба з цих недоумків, довели країну до економічної кризи і ще бажають дефолту тепер.

  3. Що очікувати від ремісника – йому б бочки робити – Бондарь – одне слово…

  4. После нас, хоть дефолт. Главное, служить Коломойскому

  5. Яке взагалі відношення має Бондар до Хмельниччини? Він з ленінграда, хай і валить туди, і бєню забирає свого.

  6. Красавец! А Стефаньчуки только жрут и срут.

  7. НЕВИЛІКОВНИЙ ДУРЕНЬ

  8. До всіх законів разом узятих до цього часу 101, а за закон проти Коломойського майже 2000. Взагалі не підозріло))))

  9. Шановні земляки, ну чому ви голосуєте на виборах за таких дурнів? Ну який з нього народний депутат? і ця ситуація з численними правками, які подав Бондар, повністю підтверджує його гниле нутро!!! Геть корупційних дурнів з влади!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.