На ринку “Дубово” порушують карантин? Суддя відправив протокол для належного оформлення

Хмельницький міськрайонний суд відправив на доопрацювання і належного оформлення протокол про адміністративну відповідальність за ст.44-3 КУпАП (“Порушення правил карантину”), який склали хмельницькі поліцейські стосовно виконуючого директора ТОВ «Хмельницька універсальна компанія» Олега Томчука.

Про це свідчить постанова суду від 1 квітня.

Таке рішення суд ухвалив після пояснень пана Томчука, який наголосив, що юридичної особи ТСЦ «Ринок «Дубово» не існує. Земельна ділянка на вул. Купріна, 54/1 у Хмельницькому знаходиться в оренді у ТОВ «Хмельницьк Уніком» (директором там записаний Олексій Телега).

Крім того, ТОВ «Хмельницьк Уніком» не має зареєстрованого виду господарської діяльності, пов`язаного з ринковою діяльністю, основна діяльність товариства здача в оренду нерухомого майна, що не є забороненою в умовах діючого карантину.

Також до матеріалів провадження не долучено доказів причетності пана Томчука щодо виявленого правопорушення.

Як відомо, за порушення карантину передбачена відповідальність за:

  • ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб;
  • ст. 325 Кримінального кодексу («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням») передбачає штраф від 17 тис. до 51 тис. грн; арешт до шести місяців або обмеженням волі до трьох років, або позбавленням волі до трьох років, або ув’язення від п’яти до восьми років.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Суддя “веселий” відправив на доопрацювання і належного оформлення. Що ж там доопрацьовувати не має доказів – не має правопорушення.

  2. Тєлєга надзвичайно хитрий лис, поліціянти явно лоханулись.

  3. Дружите с Бацуцой и всё у вас будет хорошо.

  4. Пару днів тому був на ринку Дубове. Більшість людей в масках, але без рукавичок. Дистанції ніхто не дотримується. Пенсіонери штурмують магазини з крупою і олією

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.