На час карантину в Хмельницькому 2600 торгових місць на ринках не платитимуть абонплати

На час карантину в Хмельницькому 2600 торгових місць, що розміщені на комунальних ринках, не платитимуть абонплати.

Про це сказав міський голова Олександр Симчишин в інтерв’ю місцевому телеканалу.

Він зауважив, що буде скасований земельний податок для тих підприємств, які не працюють під час карантину. Плюс звільняються від сплати орендарі комунального майна. Що стосується роботи кавових кіосків, які з 6 квітня перестануть працювати, то їм мер пообіцяв перерахувати плату за сервітут.

“Щоб мінімізувати наслідки для бізнесу (від карантину – НГП), міська влада передбачила частину пільг. Аналогічні прохання маємо до власників приватних ринків, на яких ми не можемо впливати, аби вони бодай зменшили абонплату”, – додав Симчишин.

Водночас мер визнав, що міський бюджет зазнає суттєвих недоотримань через ці поступки влади для малого і середнього бізнесу – у середньому близько 3 млн грн на місяць.

Як писав НГП, з 6 квітня у Хмельницькому заборонили продаж кави та інших гарячих та холодних безалкогольних напоїв на розлив у торгівельних закладах та поза їх межами на час карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Але в нас в Хмельницькому є такий по Гагаріна 5 власник Приміщення Телега, який оренду не зняв ні одному орендатору, ні копійку! Мусив закрити офіс і ФОПа!

  2. На ринку Дубове більшість людей в масках, але без рукавичок. Дистанції ніхто не дотримується. Пенсіонери штурмують магазини з крупою і олією

  3. Мова йде про комунальні ринки,на яких міська влада,розуміючи що підприємцям в цей період доволі складно,прийняла рішення,недоотримати кошти в бюджет,проте зберегти підприємців на плаву.
    А пан Тєлега,є тєлєга і все.Бабки перш за все.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.