Симчишин: завод “Новатор” готовий виготовляти апарати штучної вентиляції легень

У Хмельницькому державне підприємство «Новатор» (входить до складу концерну «Укроборонпром») готове виготовляти апарати штучної вентиляції легень.

Про це зазначив міський голова Олександр Симчишин в інтерв’ю місцевому телеканалу.

«Мав розмову з керівництвом заводу «Новатор», яке повідомило, що готове розглядати можливість виготовлення апаратів штучної вентиляції легень. Однак їм знадобиться лише півроку, щоб зробити технічну документацію в умовах нашої бюрократії. Якби у грудні минулого року було б запустити цей процес, а це підприємство «Укроборонпрому», то у Хмельницькому на травень уже могли виготовляти апарати ШВЛ», – вважає градоначальник.

Міський голова зауважив, що 25 березня депутати Хмельницької міськради виділили 19,8 мільйонів гривень на закупівлю медичного обладнання і засобів для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Частину цих коштів направили на придбання 10 апаратів штучної вентиляції легень, поставку яких очікують протягом двох тижнів.

За словами Симчишина, в цілому медичні заклади Хмельницького мають 40 апаратів штучної вентиляції легень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Що таке 10 апаратів для Хмельницького?
  Симчишин або “економіст” або не хоче розуміти, що Хмельницькому з 300-тисячним населенням їх потрібно принаймі 300 під час піку коронавірусу.
  Жаба давить їх зняти з фінансування пригрітих фірм на ремонті доріг, будівництві корівників під виглядом садочків і шкіл, ремонтах та іншій капіталці.
  На додаткове фінансування медицини необхідно кинути 200-300 млн, а не 19,8. І це реально для міста з бюджетом в понад 2 млрд. В крайньому разі, навіть, зняти кошти навіть із зарплат вчителів, вихователів, чиновників.

 2. та навіть якби коштів було більше – де купити апарати ШВЛ? це ж наразі дефіцитний товар

  • ШВЛи з Китаю прибувають за 2 тижня в нормальні міста. Це ж бізнес, тобто прибуток. За більші гроші ШВЛи є і в Україні.

 3. ,,Чекайте пси, кобила здохне,, – Симчишин в свому репертуарі.

 4. СИМЧИШИН ВІДДАЙ ТЕ ЩО ТИ НАКРАВ.

 5. Скорость изготовления просто поражает.

 6. КАРТАВИЙ ДЕБІЛ СИМЧИШИН ПОДЯКУЙ КОМУНЯКАМ ЩО ЗБІДУВАЛИ НОВАТОР БО ВАШІ НАЦИКИ НІЧОГО НЕ ВМІТЬ БУДУВАТИ ХІБА ЩО ПОЛЯКІВ РІЗАТИ ЯК НА ВОЛИНІ В 1943 РОЦІ.

  • Макс, ти повний неадекват. Яка Волинь, які поляки? Заїдь у Скаржинці, підлікуйся

   • ТВЕРДОЛОБЕ БИДЛО ТИ ШО НЕ ЧУЛО СВОЇМ ЛОБОМ ПРО ВОЛИНСЬКУ РІЗНЮ ДЕ БУЛО БАНДЕРІВЦЯМИ ВИГИЩЕНО ВСЕ ЕТНІЧНЕ ПОЛЬСКЕ НАСЕЛЕННЯ ? ЯК НЕ ЧУЛО ТО СТУКНИ ТВЕРДИМ ЛОБОМ ОБ СТІНУ

 7. Хто неадекват? Та ти знаєш, хто я такий? Та я на зоні сидів! Та я там був самим авторитетним півником!

 8. «Мав розмову з керівництвом заводу «Новатор», яке повідомило, що готове розглядати можливість виготовлення апаратів ………………..
  ПРОЧИТАЙТЕ ВНИМАТЕЛЬНО ДАННУЮ ЧУШЬ.
  У меня вопрос возник в другом.Почему, пока жаренный Петя не клюнет…..чиновеник не подумает ЗАРАНЕЕ ?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.