Дві доби поспіль на Хмельниччині відсутній ріст хворих на COVID-19. Але є шість підозр

На 10.00 год. 5 квітня в Хмельницькій області нових підтверджених захворілих на COVID-19 немає, лікуються 10 людей у тому числі 2 медпрацівника: 18-29 років 1 особа (10%); 30-49 років 5 осіб (50 %); 50-65 років 2 особи (20 %); 65 і більше років 2 особи (20 %).

На госпіталізації 8 осіб, у тому числі 2 медпрацівників, на амбулаторному лікуванні 2 особи, інформує обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації .

Протягом доби на території області, за даними лабораторного центру, виявлено та зареєстровано 4 особи (з них 0 дітей та 0 медпрацівників) з підозрою на COVID-19. Це мешканці міста Хмельницького та міста Волочиськ. Госпіталізовано 2 особи до Волочиської ЦРЛ та Хмельницької міської інфекційної лікарні, 2 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Повідомлено про 2 підозри на COVID-19 у 2 жителів Городоцького району, встановлені контактні особи, здійснюються заходи із забору матеріалів на лабораторне дослідження та проведення дезінфекції приміщень перебування.

На сьогодні відсутні хворі, які були б підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. була в магазинчику в ружичній, там була бувша завуч школи Засоренко без маски і ще розмовляла з подругою прямо в магазині. От через таких вірус і розповсюджується.

  • Рекомендации ВОЗ когда использовать маску: здоровому человеку маску следует носить только в том случае, если он ухаживает за больным с подозрением на инфекцию.

 2. Через таких безвідповідальних страждають інші.

 3. Статистика смертности в Италии: 2019 год-1586 людей в день; 2020-1588 человек в день. Вывод напрашивается сам собой, что люди перестали умирать от инсультов, инфарктов, онкологии и т.д., а вдруг начали умирать от короновируса…

 4. Інформація хороша, а коментарі ні.

 5. Не тільки я страждаю від таких неуків як ти.

 6. А ніхто не задумується чому в нас найменше хворих на короновірус, тому що є негласна вказівка керівництва області- не робити тести, щоб не псувати статистику, та займати в Україні передове місце, як би по боротьбі з вірусом. А насправді закінчиться все в області трагічно, бо поки в інших регіонах лікують та ізолюють у нас пошурюють вірус

  • Звідки у вас така інформація? Ви звинувачуєте у злочині. Ви це розумієте? Якщо не назвете джерело вашої інформації то ви є співучасником злочину і маєте нести відповідальність. Або пишете відверту брехню.

 7. це та, що в хірупі чорного працює? та там скоро всіх хворих будуть розміщувати. поступати туди вчитись не варто, бо можна заразитись 🙁

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.