Підсумки тижня боротьби з коронавірусом: голова ОДА розповів, чим допоміг бізнес медзакладам

Сьогодні голова адміністрації Дмитро Габінет провів черговий брифінг присвячений питанням боротьби з коронавірусною інфекцією на теренах області.

“Якщо говорити про домогу, яку отримали лікувальні заклади області від держави та бізнесу, то в цілому за тиждень надійшло: респіратори – 15975 од., медичні маски 1443 од., медичні системи дихання – 1564 од, рукавиці медичні – 241490 пар, бахіли – 24364 пари, тести для ампліфікатора – 31 комплект, побутові товари (холодильники, постільна білизна, матраци, тощо)- 377 од., окуляри – 1507 од., пульсоксиметри – 125 од., тощо”, – зазначив високопосадовець.

Окрім того, Хмельницька інфекційна лікарня отримала від бізнесу пересувний цифровий рентген-апарат за 630 тис. грн.

Очільник області зауважив, що основні державні поставки передаються до Хмельницької інфекційної лікарні. Поряд з цим, також акцентується увага на надані допомоги Дунаєвецькій та Славутській лікарням, оскільки це ті лікарні, які будуть задіяні на наступному етапі в контексті надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. А скільки діагностованих хворих на сьогодні є в області? Чи вистачає тестів та апаратів штучної вентиляції легень?

 2. Медичні маски 1443 шт. Ви реально жартуєте??? Це на 15 тисяч медиків області. Реально потреби більше 1 мільйона, а тут голова адміністрації хвалиться 1443 масок. Йопересете

  • Це спецмаски з клапаном N95. Распіраторів більше 12тисяч. Та й це за останній тиждень. Поставки були і раніше.

 3. бред как при союзе докладывали о выполнении задания. Китайцы за неделю построили больницы а у нас готовые помещения это госпиталь в конце Раково только надо косметический ремонт. Где вы пиздуны команды Зе где депутаты слуг народу .Габинет даже не знает сколько у нас швейных цехов. Надо с хозяевами провести работу и будут маски халаты. Только этим надо заниматься а не считать сколько хто дал и пиздеть как он в поте лица работает.

  • В аптеках есть маски, перчатки, дезинфекция…покипишевали, разобрали и опять все есть. Больници тоже есть…зачем еще? Для чего? А докладивать надо. Ситуация непростая, хотим знать.

 4. Чим влада,допомогла бізнесу ?

 5. В госпитале МО уже короновирус.

  • Информировали, что всех проверили, только 2 цивильних врача щаюолели. Здоровья им.

 6. Это капля в море. Но, Спасибо, и за Это!

  • Там написано что только за последнюю неделю. Надо сидеть на карантине, пусть не понадобиться.

 7. Боже, допоможи нам вистояти в цей нелегкий для нас всіх час.

 8. Напишіть в яких аптеках все є? Адреси бажано ,бо нічооо немає,нічого. Ідуть з Польщі,Чехії заробітчани хто їх обслідує? Який лікар?Один Симчишин бореться з пандемією,а керівник області піарщик. Поїдьте в Старкон і Красилів,подивіться скільки людей на вулицях. Нема кому казати,нема,а в городі від мера маски роздають.

  • В усіх аптеках є маски, рукавиці, дезінфектори. В першій аптеці ще й дезінфекція для всіх відвідувачів безкоштовна. Сходіть побачите.

  • Ну про піарщиків ви щось наплутали….

  • З-за кордону вмі на самоізоляції. Поліція слідкує. Знаєте випадки плрушень телефонуйте 102.

  • В Деражні немає нічого. Зовсім нічого немає. Кругом пусто.

 9. Ніколи. Він же старосинявський жид (не єврей). Та і тачка, то крапля в морі. Він вже давно “не бідний”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.