Рішення уряду: забороняються регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення на час карантину. Як буде у Хмельницькому?

2 квітня уряд посилив заходи безпеки під час проходження карантину, який введений з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про це свідчить текст відповідної постанови.

Згідно з документом, до 24 квітня цього року забороняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема, пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

Фото НГП

При цьому заборона не розповсюджується на перевезення:

 • легковими автомобілями;
 • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
 • працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

На сайті Хмельницької міської ради з’явилося повідомлення про те, що всі тролейбусні маршрути у місті працюватимуть у звичайному режимі руху. Для забезпечення перевезення громадян, які проживають у віддалених мікрорайонах, які не мають тролейбусного сполучення, з 4 квітня вводяться нові тимчасові автобусні маршрути:

 • №1 Лезневе – Інфекційна лікарня (через Вінницьке шосе, вул. Вінницьку, прс. Миру, Старокостянтинівське шосе, вул. Зарічанську, вул. Свободи, вул. Шевченка, Старокостянтинівське шосе, вул. Проскурівську, вул. Свободи, вул. Європейську, вул. Гагаріна, вул. Кам’янецьку, вул. Сковороди).
 • №2 Книжківці – Інфекційна лікарня (через вул. Зеньковського, вул. Раєвського, вул. Карбишева, вул. Довженка, вул. Гарнізонну, вул. Майборського, вул. Чорновола, вул. Трудову, вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Європейську, вул. Гагаріна, вул. Кам’янецьку, вул. Сковороди).
 • №3 Ружична – Міська лікарня (через вул. Глушенкова, вул. Кам’янецьку, вул. Сковороди, вул. Толстого, вул. Пушкіна, вул. І.Франка, вул. Проскурівську).
 • №4 Вул. Щедріна – Міська лікарня (через вул. Щедріна, вул. Купріна, вул. Козацьку, вул. Ю.Сіцінського, вул. І.Франка, вул. Ранкову, вул. Купріна, вул. Сковороди, вул. Толстого, вул. Пушкіна, вул. І.Франка, вул. Проскурівську).

Крім того, починаючи з 6 квітня, запроваджується новий автобусний маршрут:

 • №5 Вул. Волочиська – Міська лікарня (через вул. Волочиську, вул. Західно-Окружну, вул. Тернопільську, вул. Молодіжну, вул. Інститутську, вул. Кам’янецьку, вул. Пушкіна, вул. І.Франка, вул. Проскурівську).

Розклад роботи маршрутів № 1, 2, 3, 4:

Відправлення з кінцевих зупинок у мікрорайонах (Лезневе, Книжківці, Ружична, вул. Щедрина): 7:00, 8:00, 9:00.

Відправлення з кінцевих зупинок в місті (Інфекційна лікарня, Міська лікарня): 17:00, 18:00, 19:00.

Розклад роботи маршруту № 5:

Відправлення з кінцевої зупинки у мікрорайоні Дальні Гречани (вул. Волочиська): 8:00

Відправлення від Міської лікарні: 17:00.

Що стосується роботи маршруток, то з 4 квітня вони призупинять здійснювати пасажирські перевезення у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Заїбали

 2. Чому наша влада така примітивна. Невже не зрозуміло, що перше це треба всіх людей забезпечити якісними масками та антисептиками, але на це ніхто не звертає уваги. Разом з тим йде гноблення власного народу.

 3. Боже! Тепер в Ракове мабуть тільки на собаках доберешься! І тих треба здати за комуналку…

 4. Всі пересідайте на велосипеди! По-перше, користь для здоров’я, по-друге, користь для екології, по-третє, сприятлива погода. Адже відстані не такі великі. як у Києві.

 5. А пенсы за 60 и дальше в траликах катаются! Куда смотрит полиция? АУ…..

  • Абгаша, моя теща таким як ти казала: “Посмієшся на кутні зуби” (для особливо гострих на язик: на кутні зуби сміється голомозий череп вже облізлого покійника).

 6. Нажаль, і переважна частина народонаселення України не усвідомлює:
  Перше: Згадана тут Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (і відповідно, її вимоги) є «протизаконною», т.я. ця постанова прийнята з порушенням ст.ст. 33, 35, 39 і деяких інших Конституції України та частини першої ст. 16 і деяких інших Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану» та іншого чинного Законодавства України, у відповідності до яких подібні вимоги стають «законними» та обов’язковими для виконання тільки згідно з відповідним рішенням Президента України, яке ратифікується Верховною Радою України. Без цього КМ України не має права і підстав приймати подібні рішення. Надзвичайний стан (далі – н.с.), який передбачають такі вимоги, може бути загальнодержавним, регіональним (регіональними) чи міцевим (міцевими). Я вам скажу наступне, що якщо якийсь суд і прийме рішення про накладення штрафів (чи якийсь інший присуд) стосовно порушення згаданих вимог, «нормальним» судом (вищої інстанції чи навіть загальноевропейським) це рішення буде скасоване.
  Друге: А чому такі вимоги не «узаконюються» належним чином? Тому, що у випадку належного проголошення такого стану влада повинна взяти на себе наступні зобов’язання, а саме: забезпечення повної ізоляції (і з зовні, і з середини) території, на якій проголошений н.с. (у випадку епідемії чи зоопедії – карантин, далі – к-н), охорона цієї території усіма силами і засобами (аж до застосування збройних сил); повне забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів населення, яке проживає / знаходится на території н.с. та / чи к-ну, їжою, питною і санітарною водою, засобами захисту від інфекції, засобами гігієни, засобами лікування, санітарно-лікувальними закладами, знезараженням території; (пробачте) забезпечення за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів збору, поховання та утилізації жертв; відшкодування за рахунок коштів загальнодержавного та / чи місцевого бюджетів громадянам, які проживають / знаходяться на території н.с. та / чи к-ну шкоди, яка була заподіяна цим громадянам внаслідок введення данного н.с. та / чи к-ну.
  Треттє: Проголошуючи згадані вимоги та вимагаючи їх виконання влада посуті захищає не нас, що б як можна менша кількість громадян захворіла і померла (якщо б мета її була саме така, то було б зроблено так, як я виклав вище), а себе. Справжньою метою влади є , так би мовити, «полегшення життя собі», тобто – намагання «розтягнути» цю епідемію у часі, що б, як можна менше за кількістю одночасно (тобто – протягом одеого короткого проміжку часу) «лікувати» людей і, пробачте, їх ховати, зменчивши таким чином навантаження на бюджети. І є ще дуже велике і щире бажання влади – «не обідити» привладних олігархів та тих, хто за ними стоїть (тут тобі і «Епіцентр» і ломбарди).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.