Уряд виділив 96 млн грн медичної субвенції для Хмельницької області

Уряд виділив 1,75 млрд. грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я.

Про це сказано у постанові Кабміну від 25 березня.

Із загальної суми Хмельницькій області дісталося 96 млн грн. З них 24,5 млн грн слід спрямувати на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином; 17 млн грн – підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення; 5,69 млн грн – на центри громадського здоров’я.

У постанові наголошується, що не допускається спрямування субвенції на: оплату комунальних послуг, енергоносіїв та капітальних видатків; закупівлю товарів, робіт і послуг; здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Это уже кое что. Надеюсь, что проконтролируют, чтоб дошли до медиков

  2. Нарешті, в час коли ми наближаємось до піку епідемії згадали про медиків, які почали звільнятися з роботи, бо реально немає засобів індивідуального захисту в лікарнях. Чекаємо на результат. Усім здоровя.

  3. Медиків зараз треба підтримувати, їм зараз важко, та важливо те що уряд не забуває і про тяжко хворих, вони до речі в зоні ризику.

  4. Выделили – хорошо. Но нужно теперь ,что б они до адресатов дошли без потерь. следите

  5. Щось малувату як від загальної суми рахувати. У нас не маленька область

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.