У 2020 році на Хмельниччині збудують 57 км доріг за кредитні гроші

Кабінет міністрів України затвердив умови залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг.

Про це сказано у постанові КМУ від 1 квітня.

В цілому, за кредитні кошти у Хмельницькій області планується збудувати 57,3 км доріг. Сюди ввійшов капітальний ремонт дороги Т-06-12 Новоград-Волинський-Полонне-Старокостянтинів (км 96 + 200 — км 98 + 580) протяжністю 2,38 км; поточний середній ремонт трьох автомобільних доріг: Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я (окремими ділянками) – 30 км, Т-18-04 Корець-Славута-Антоніни (окремими ділянками) – 15 км, Т-23-11 Хмельницький-Волочиськ (на ділянці км 18 + 041 — км 28 + 041) – 10 км.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Ей! А де дорога на Летичів? Забули чи це не з цих коштів?

 2. Лобзик опять попилит маленько.

 3. На відрізок дороги Хм- Лет.(Е-50) вже повторно оголошено тендер кількома лотами , невдовзі будуть оголошені переможці ,кредитор Work Bank . серед претендентів переважна більшість дорфірм з іноземним капіталом . Більше запитань до ділянки траси Р 48 з с Війтівців до с Базилія , так дорога там не найкраща , але??? вона в НІКУДИ . абсолютно не мае страт.значення , і на цих 30 км потратять кучу “бабла” , більш логічним було б скажімо відремонтувати на цій же трасі відрізок з Війтівців до смтСвтанів , там принаймі бальнеол.курорт , перлина , турист обект області , чи відрізок Р 48 Кам.-Подільський – Чемерівці , подекуди там суцільне бездоріжжя . Явно ДИВНЕ рішення ?????

 4. А повинні були вже розпочати ремонт з 1 березня на Летичів. Знову тендер? Мабуть чекають зими.

 5. А рішення дійсно дивні. А хто це вирішує?

 6. Шановний пане Володимир!
  Якщо Ви не орієнтується в стані дорожнього покриття області, а також значення кожного відрізку дороги то не коментуйте роблячи категоричні висновки, а з’ясуйте всі обставини. Роз’яснюю: відрізок дороги Р-48 Війтівці-Базалія потребує негайного ремонту та вкрай важливий для громад Теофіпольського та Волочиського районів. Це основна артерія, яка сполучає всю північ Волочиського району та Теофіпольський (у тому числі Білогірський) з міжобласною дорогою! Як помічник народного депутата України Копанчук Олени Євгенівни, обраного мешканцями, в тому числі, Теофіпольщини, я стверджую, що це питання є вкрай болюче для громадян, ми постійно отримуємо звернення від громади. Більше того, дана дорога забезпечує сполучення сіл з опорними школами регіону, це питання доставки дітей до закладів освіти!!!. Відповідно до медичної реформи Волочиська лікарня є опорною для цієї частини області, отже дорога є основною артерією яка сполучає Базалію і навколишні села з лікарнею. Хочу також зазначити, що і доїхати до будинку людей похилого віку можна лише цією дорогою.
  З усією повагою, помічник народного депутата України Копанчук О.Є., Вікторія

 7. Нахер те дороги,еще при Порошенко решили каждому хохлу от его кастрюли до киева гиперлуп)

 8. пані Вікторія , при усій повазі , В. досить пристойно оріентуеться в аспектах дорожної галузі та інфраструктури в цілому , з багажем практичних та теоретичних знань в т ч на рівні ДБН та видів рем-буд робіт , окрім того , експлуатуе дороги як звичайний водій . Дійсно , при усій повазі до Вас і Вашої позиції , викладеній у коментарі , але саме викладення , навіть у довільній формі : “Ви не орієнтується в стані дорожнього покриття області, а також значення кожного відрізку дороги то не коментуйте” вказуе на зворотне . У своему коментарі Ви зсилаетеся на доступність до місцевих обєктів соц інфраструктури , але хочу Вам пояснити що відрізок дороги Вій-Баз е відрізком траси дороги Державного значення регіонального значення , власне і позн. абревіат. Р . Фунціею обслуговування обектів місцевої інфраструктури покладено на : муніціпальні , місцеві дороги та тзв Територіальні , тобто Т. Траси типу Н ,М та Р мають дещо іншне фунціональне призначення і не можуть набувати пріоритету за вищевказаними критеріями . А ще практика лобіювання даних питань депутатами різних рівнів , не залежно від пол.належності , втч мажоритарниками, е не кращим прикладом , радше негативною традиціею ост. 20р . Дуже шкода , що Держагенство АДУ та САДи досих пір користуються даною практикою , а не інструкціями мінінфраструктури та ДААДУ . Функція депутатів – займатися законодавчою діяльністю . З Повагою …та побажанням Здоров’я пані Вікторіе !!!

 9. Думаю, обрали якраз ті дороги, які найбільше потребують ремонта! Дуже рада, що з Кам’янця тепер буде нормально можна їхати на Сатанів, бо ми там колись ледве колесо не загубили. Вірю, що дорогу на Летичів теж зроблять, після того, як попередникам з китайцями не вдалося палець об палець вдарити. Люди, тепер я бачу що таки шось робиться

  • В тому то й справа , що з Кам”янця ви найближчим часом нормально не доїдете до Сатанова , бо хтось вирішив що саме цей відрізок не треба ремонтувати

 10. А хто буде віддавати кредит?

 11. Дороги завжди були проблемою нашої держави, зараз намагаються зшити країну, хочеться вірити що це вдасться

  • Совсем не всегда ремонт требовался 80% протяженности дорог. И стана была вполне себе “сшита”. Ну если разве “всегда” к протяженности своей жизни примеряете…

 12. Там де є дороги – дурнів нема – гайда перевіряти після закінчення робіт, приємно коли наводять лад. Хотілося б щоб всю трасу відремонтували і були у нас дороги, не гірші ніж у Європейських сусідів – гарні, рівні, прибрані.

 13. Як автомобіліст з чималим стажем скажу – дуже люблю коли дорога рівна. Я за ремонт доріг! Хочеться, щоб вони всі були вдремонтовані, але з чогось треба починати.

 14. Але ж мали розпочати ремонт з 1 березня?

 15. Робити буде Лабазюкова контора? Щоб через кілька років розсипалося і був новий тендер?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.