Хмельницькій інфекційній лікарні заборонили приймати будь-яких хворих, крім випадків COVID-19

На час карантину Хмельницька інфекційна лікарня повинна припинити госпіталізацію пацієнтів з інфекційними хворобами, крім випадків на гостру респіраторну хворобу, викликану коронавірусом COVID-19.

Таке рішення ухвалено  1 квітня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Крім цього, департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації отримав доручення здійснити маршрутизацію пацієнтів з інфекційною патологією, відповідно до обласного “Плану реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх на території Хмельницької області”.

За останніми офіційними даними, на вечір 2 квітня у Хмельницькій області зареєстровано 10 хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 з них 7 – перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Крім цього, Хмельницька інфекційна лікарня входить до медзакладів першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Заклад розрахований на 200 ліжко-місць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Ну це вже пздц. А якщо хвороби типу скарлатини?

 2. Збочинці!!

 3. Народ,нас тупо винищують.
  Роботи нема,грошей нема,ліків нема, ще й лікувати відмовляються!!!

 4. Вот те на те хрен в томате. А если корь или дифтерия то куда ехать в стоматполиклинику?

 5. Так не работает ничего…Кардиоцентр, поликлиники и т.д., короче 5 чел..с непонятным вирусом, остальные всё…

 6. Маршрутизація значить будуть спрямовувати в інші профільні заклади. Одаково специфіка інфекційних відділень передбачає ізоляцію

 7. В наш час безпечніше захворіти КОРОНОЮ,ніж іншим інфекційним зазворюваням.
  Корону хоть лікують, а від інших здихайте і з голоду здихайте, головне примарний вірус зупинити.

 8. А рядом бегемотики. Схватились за животики. И корь, и дифтерит у них, И оспа, и бронхит у них.

 9. Все правильно. Інфекційна зосередиться щоб спасати від коронаірусу. Інші лікарні будуть лікувати інші хвороби, їх ніхто не закриває. В цій ситуації правильне рішення. Головне сидіти вдома, не захворіти щоб не давати непосильно багато роботи лікарям. Вони сьогодні довели наскільки важлива і необхідна їх професія. Для чого лякати людей, що все пропало, коли це неправда? Кому це вигідно? Не українцям точно.

 10. Все правильно. Для безпеки пацієнтів з іншими діагнозами. Бо якщо у пацієнта інший діагноз, то імунітет ослаблений. Заразитися на додачу ще й короною небезпечно

 11. Все буде добре! Більше бухайте і іште лимони,часник в цибулю,всьо шо могу сказать Бо капець повний .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.