У Хмельницькій ОДА підтвердили втечу шести мешканців області з обсервації у київському готелі

Шість мешканців Хмельницької області, які повернулися з Балі і Катару, втекли з готелю Козацький, куди їх помістили на обсервацію.

Таку інформацію сьогодні підтвердила заступник голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька під час онлайн-брифінгу.

“Ми знаємо, де ці особи перебувають. За ними встановлено спостереження. Що стосується даних, чи їм робили експрес-тести на коронавірус, наразі такої інфорації немає”, – сказала посадовець.

Нагадаємо, що 1 квітня у Києві з обсервації в готелі “Козацький” втекли понад 50 осіб, які повернулися з-за кордону. Як повідомив заступника міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, кожному, хто порушив режим обсервації, потрібно сплатити штраф у розмірі 17 тис. гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Знайти та негайно в штрафний ізолятор, що на Камянецькій на обсервацію до 31 грудня.

  2. Как на филипинах расстрелять нафиг, чтоб другие обосрались.

  3. У нас есть власть, или менты для того, чтобы взятки брать.
    Найти этих мудаков и публично наказать

  4. Замість штрафу призначити виправні роботи в інфекційній лікарні, хай відпрацьовують раз вони такі безстрашні і саме головне безсмертні.

  5. Бідненькі із заробітків на Балі і Катару втекли, а їх тут в готель

  6. Це ж яким тре бути ГІМНОМ, щоб так себе поводити? Держава їх евакуювала, відправили в нормальні умови, а їм і те не так, і се не етак… А що на Балі на карантині не феншуй, нє ? Краще б вас там і лишили. Привозять в країну заразу, ще й права качають, падлюки!

  7. Я розумію заробітчани виїзжають, бо мають годувати родину, сплачувати комуналку. Вони привозять валюту в Україну. А туристи вивозять гроші і по власному бажанню розповзаються по світі. Чого їх привозити, самі поїхали, хай самі виплутуються, гульвіси мажорчики.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.