Шепетівка на межі “коронавірусного” спалаху: 20 медичних працівників здали ПЛР-тести, завінфекції на самоізоляції, у лікаря-кардіолога підозра

У Шепетівці 20 медичних працівників райлікарні, котрі контактували з 47-річним чоловіком, в якого діагностовано коронавірусну інфекцію COVID-19, здали ПЛР-тести.

Про це “Незалежному громадському порталу” зазначила головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.

За її словами, всі аналізи передали до Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ, який у четвер повинен надати результати. Також на самоізоляції перебуває завідувач інфекційного відділення, яка мала безпосередній контакт з нововиявленим хворим на коронавірус.

“Решта усі – на роботі, вони були у захисних костюмах, коли хворий поступив до реанімації”, – пояснила головний лікар.

Крім цього, підозру на коронавірус має лікар-кардіолог вузлової залізничної лікарні у Шепетівці. Вона контактувала з 47-річним працівником місцевого локомотивного депо, в якого вчора діагностували COVID-19. Останній у важкому стані і перебуває в Шепетівській центральній райлікарні. Його 1 квітня планували транспортувати до Хмельницької міської інфекційної лікарні, але стан здоров’я не дозволяє цього зробити.

За інформацією міського голови Шепетівки Михайла Полодюка, за різними підрахунками, інфікований чоловік мав контакти, щонайменше, з 70 особами. Сюди ввійшли люди з близького ототочення, співробітники локомотивного депо, прихожани місцевого храму, який напередодні відвідував хворий.

За попередньою версією, зараження COVID-19 могло відбутися під час паломництва мешканця Шепетівки до церковних святинь Почаєва Тернопільської області, куди він їздив близько двох тижнів тому.

Крім цього, за даними НГП, ввечері 1 квітня до Хмельницької міської інфекційної лікарні мають доставити пацієнта з підозрою на коронавірус, який контактував із мешканцем Шепетівки.

Загалом, за даними Хмельницької ОДА, в області нараховується 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Шановні модератори, виправте статтю. Чоловік, в якого діагностували коронавірус, і про якого мова у цій статті, НІКОЛИ НЕ ПРАЦЮВАВ В ЛОКОМОТИВНОМУ ДЕПО! Будьте уважнішими при опублікуванні подібних заяв, адже пліток в Шепетівці і без вас вистачає!

  2. Звернення міського голови взагалі не інформативне. Він мав би назвати конкретну інформацію про людину коли це сталося де працює та інше та вжити негайні дієві заходи бо від цього залежить життя багатьох людей, а не записувати свої балачки та обіцянки для (показухи), а потім перекласти всю провину на інших.

  3. В абсолютній більшості випадків масового розповсюдження коронавірусу задіяна церква. Люди, сидіть вдома! Богу не потрібні наші показові поклони і масові походи до попів – а потрібна наша віра і праведні справи!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.